(hudba) Chceš to vyhláskovat? Marshmello složil nejvíc song ze života

Říkáš, že mě miluješ, já říkám, že jsi blázen. Nejsme nic víc než přátelé. Nejsi můj milenec, spíš můj brácha. Známe se už tak od deseti, yeah. Vidíte se v tom? Nebo už jste to někdy od někoho dokonce slyšeli? I kdyby ne, tak právě teď se to změní. Marshmello s Anne-Marie vydali oficiální friendzone hymnu, která tě prostě nemine.

Americký DJ a tvůrce elektronické hudby Marshmello má za sebou v posledních měsících pěknou řádků hitů včetně Alone nebo Wolves se Selenou Gomez. Na YouTube miliardy zhlédnutí a už teď je jasné, že dalších pár milionů přidá novinka s názvem Friends.

Ke zpěvu si tentokrát nositel masky maršmelouna vybral anglickou zpěvačku Anne-Marie, která to v songu všem chlapům kamarádům jednoznačně vysvětluje. „Není to snad zřejmé? Neřekla jsem to jasně? Chceš, abych ti to vyhláskovala? P-Ř-Á-TE-L-É, P-Ř-Á-TE-L-É!“

Kolaborace těchto dvou má za několik dní už pěkných pár milionů zhlédnutí a je jasné, že další views budou rychle naskakovat. Podívat se můžeš i ty právě teď a tady. Singl o zamilovaném týpkovi a neopětované lásce je totiž fakt chytlavý a možná dostane i tebe. Což je docela smutný, že se dá trsat na takovej text, ne?

Text: Erik Krajdl