(hudba) Grammy ovládl Bruno Mars, diváky nejvíc rozžhavila Rihanna

GIFs-Rihanna-Wild-Thoughts-Performance-Grammys-2018 (1)

Letošní ročník udílení Cen Grammy přinesl plno zvratů. Jeden z největších favoritů Jay-Z neproměnil jedinou z osmi nominací, naopak Bruno Mars odnesl všech šest zlatých gramofonů, na které měl nárok. Vyhořel také megahit loňského roku Despacito, jenž vyšel naprázdno. Proč na sebe ale největší pozornost upoutala Rihanna?

Po dlouhých patnácti letech se každoroční oceňování udělované Národní akademií hudebního umění a věd za výjimečné úspěchy v oblasti muziky přesunulo z Los Angeles do metropolitního New Yorku. Jubilejní šedesátý ročník amerických Cen Grammy se vrátil do legendární Madison Square Garden.

Jednoznačným vítězem večera se stal Bruno Mars, který využil všech šest nominací. Mimo jiné ovládl nejcennější kategorie za nejlepší píseň, album i nahrávku roku. Pět sošek si odnesl i americký rapper Kendrick Lamar včetně jedné za společný singl s Rihannou.

A právě barbadoská kráska byla další hvězdou newyorské noci. Devětadvacetiletá zpěvačka svým vystoupením v latinsko-americkém stylu zvedala diváky ze sedadel a možná to nebylo jediné, co se stavilo do pozoru. Při pohledu na její bujná ňadra a sexy postavu měl zřejmě nejeden z přítomných Wild Thoughts.

Stejně nalehko jako Rihanna na pódiu se při odchodu z ceremoniálu musel cítit Jay-Z. Kamarád zpěvačky a manžel Beyoncé nedostal jedinou cenu, přitom byl nominován hned osmkrát. Stejně tak pohořelo Despacito, nejsledovanější videoklip v historii YouTube. Luis Fonsi se za hit ocenění také nedočkal.

Pojďte si ale závěr článku zpříjemnit. Pokud chcete přijít na divoké myšlenky, pak se rozhodně podívejte na výkon v podání Rihanny.

Text: Erik Krajdl, ig: @erikkrajdl