(hudba) V Česku v rámci Aerodrome Festivalu vystoupí tolik obdivovaná Lana Del Rey!

Doteď jste váhali, jestli jít na letošní ročník Aerodrome Festivalu? Tak na to už není čas! Do Panenského Týnce totiž míří jedna z předních světových zpěvaček Lana Del Rey. A tu už propásnout nechcete, ne?

Aerodrome Festival začínal jako jednodenní akce zaměřená na fanoušky rockové, hardcorové a metalové hudby.  V letošním roce se ale představí v úplně novém kabátě. „Festival in the Sky“ se rozloží do tří dnů a příznivci každého žánru si jistě přijdou na své.

Hlavními lákadly nadcházejícího ročníku jsou například rappeři Macklemore s Wiz Khalifou, rockové kapely Portugal. The Man či X Ambassadors, metaloví Limp Bizkit nebo pařížské duo DJ’s Ofenbach. Nyní k nim putuje i americká popová zpěvačka a skladatelka Lana Del Rey.

Skalní nadšenci ji měli možnost vidět v České republice už jednou, když se v roce 2013 představila na festivale Electronic Beats v komorních prostorách pražského Divadla Archa. Tehdy byly vstupenky vyprodané během tří hodin.

Již v létě však bude příležitost poslechnout si new yorskou megastar naživo znovu. Autorka hitů Born To Die, Young and Beautiful nebo Video Games se českému publiku představí v pátek 29. června v již zmiňovaném Panenském Týnci.

Text: Erik Krajdl