(icons) Chadwick Boseman

main

Jméno Chadwick Boseman nemá prozatím takové renomé, jako třeba Morgan Freeman, ale obléká se stejnou odvahou, s jakou Černý panter bojoval. A se sebejistotou, s jakou by se měl oblékat každý.

Stal se nečekanou, velmi příjemnou a svěží stylovou ikonou. Je králem vzorů a nadčasové extravagance. Oplývá schopností nešokovat. I když si oblékne něco, co má ten potenciál. Je to především tím, že jeho charisma by přezářilo i ten nejextrémnější outfit.

9
Lekce 1: Pastelové odstíny noste s dalším pastelem a dejte si záležet, aby vybrané barvy příjemně kontrastovali s vaším odstínem pleti. Chadwick má štěstí, Ed Sheeran by takhle dobře nevypadal.
5
Lekce 2: Print v tlumené barvě bude vždy lépe vypadat na velkém a čistém střihu. Klidně to můžete nazvat sofistikovaně extravagantní. Všimněte si taky detailu na kalhotách. To sice neunese každý,
4
Lekce 3: Temně zelený oblek je nadčasová záležitost. Zbytek barev u outfitu stačí udržet v tlumenosti a zafunguje to.
8
Lekce 4: Tom Ford a jeho printové smokingy jsou současný vrchol gentlemanské elegance. A i na večer si look obhájíte s rolákem. Paradoxně vám vznikne precizní rovnováha mezi classy a casual.
7
Lekce 5: Jednoduché střihy a důraz na vzory je zásadní, pokud chcete vypadat lehce rebelsky a hodně „trendy“, a pořád nepůsobit vandrácky.
6
Lekce 6: Bílé tenisky jsou už na téměř stejném levelu univerzálnosti, jako černé kožené chelsea. K obleku, k džínům, k teplákům, pořád.
2
Lekce 7: Stůjte si za svým statement. Nemusíte zrovna nosit kožešiny a vypadat jako hraběnka vdova, abyste  udělal velké statement. Dva různé vzory, klidně celkově v černé barvě, mohou působit velice mužně a přitom módně.
Lekce 8:
Lekce 8: Vrcholná stylová genialita není založena na věcech na míru nebo na wow efektu. Je to již zmíněná sebejistota a schopnost obléknout tartan, oruhované kalhoty, bílé tenisky a mikinu a jít na premiéru filmu. My sami si vytváříme pravidla o tom, že muž musí jít v obleku.
1
Lekce nejzásadnější: Klasika vždycky bude působit více sexy, než nejnovější trendy. Všechna čest Balenciaze, rozervaným džínům a ošklivé módě, ale tohle je vyšší level bytí. Asi jako Wakanda je na vyšší úrovni, než zbytek světa.

Foto: TMZ. Text: Václav Mensa.