(icons) Henry Cavill

main

Umět se obléknout dobře, když je člověk „větší“ je velké umění. Pan Cavill evidentně nemá kila tuku navíc, ale nic to nemění na tom, že podobné velikosti nenajdete v běžné konfekci. Rozhodně ne tak, aby padly dobře. 

Henry Cavill se umí obléknout jednoduše a klasicky, aniž by byl nudný a především – snad jen The Rock ví, jaké to je, muset obléknout tak velké tělo.

vest

 

Nikdy nenoste nic co je víc než o jednu velikost větší. Ano, oversize svetry třeba vypadají dobře, ale na někom, kdo má dvacet kilo i s postelí. V čemkoliv, co bude o dvě velikosti větší budete jako ve stanu. Zůstaňte u toho, co na vás sedí, aniž by to bylo příliš malé nebo příliš velké.

tux suit

 

Vynechte výrazné vzory, doplňky nebo barvy. Jakmile máte tělo podobně velké, jako Cavill, už není moc výraznějších věcí, které můžete přidat. Jednoduché střihy, žádné doplňky krom hodinek a tlumené barvy.

 

shirt roll neck double dark suit casual bomber

Pokud chcete nějaký výrazný element, zůstaňte u jedné barvy. Cavill ví, že na něm vypadá dobře modrá, protože má tmavé vlasy a je opálený. Pokud máte zrzavé vlasy, zkuste smaragdově hlubokou zelenou. jestliže jste blond, máte možnost pro vřelé odstíny jako je rudá nebo i růžová.

blue

 

Možná ne každý vypadá jako Superman, ale každý se může stejně dobře oblékat. Další pozitivum je, že Cavill má 185 centimetrů. Nemá přes dva metry, jak by si člověk myslel. A taky – velké ruce dělají největší optický efekt. Tak si kupte činky.