(icons) Jak nosit zábavnější obleky (jako Timothée Chalamet)

Timothee-Chalamet-Blazer-Love-SS06

Obleky mohou být buď klasické a naprosto dle etikety, nebo nemusí. U první varianty hrozí, že nejenže budete občas snadno prehlédnutelní, ale že se ani sám nebudete cítit nijak zvlášť. 

timothee_chalamet_venice_film

Druhá varianta je zábavnější. Vyžaduje dvě věci – výraznější investice do šatníku a také určitou dávku sebedůvěry. Ale pokud se chcete módou bavit, moc se nepředpokládá, že budete povahou šedá myš.

shutterstock_editorial_9983702jj_huge

Pokud existuje někdo, kdo se výrazných obleků nebojí, tak je to Blake Lively. No a za muže Timothée Chalamet. Výraznou roli hraje samozřejmě jeho věk. Jiní v jeho věkové skupině nosí zas barevné mikiny, printové košile a posprejované Levisky. Tudíž tohle je jen vyšší třída současné módy.

Najít vzorovaný oblek – a nemyslíme károvanou kostku – může být náročnější. Designéři a značky je často pojímají jako Haute Couturea tudíž ani nejdou do prodeje. Čas od času ale narazíte na skryté poklady v obchodech jako je Zara.

SANTA MONICA, CA - JANUARY 13:  Timothee Chalamet attends the 24th annual Critics' Choice Awards at Barker Hangar on January 13, 2019 in Santa Monica, California.  (Photo by Jon Kopaloff/Getty Images)

Timothee-Chalamet-outfit-gq-2

timotheechalamet-baftas-2-10-19

2018 Toronto International Film Festival - "Beautiful Boy" Premiere - Arrivals

U obleků v jednom odstínu, avšak výrazné barvě se držte toho, že oblek mluví sám. Není potřeba si hrát s kapesníčky, košilemi nebo kravatami. Pokud tedy nechcete být cíleně overdressed.

4d96dedd9f1dd65c2af932e6a645509a

timothee-chalametThe Hollywood Reporter 6th Annual Nominees Night - Red Carpet

HOLLYWOOD, CA - MARCH 04:  Timothee Chalamet attends the 90th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on March 4, 2018 in Hollywood, California.  (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images)

Foto: Getty Images. Text: Václav Mensa.