(icons) The Rock – nejlepší vzor stylu pro namakaného chlapa

the-rock-looks-top-3-675x340

Snad neexistuje nikdo, kdo by neměl rád Dwayne Johnsona. Má šarm, humor, perfektní Instagram, je asi sranda jít s ním na pivo a navíc dokonale ví, jak by se měl oblékat namakaný muž. 

Oblékat se, pokud máte velké svaly, není vůbec jednoduché. Jakmile se totiž svaly moc ukazujete, budete vypadat jako nýmand. Jakmile nosíte něco moc velkého, budete jak ve stanu. Velké svaly chtějí perfektní rovnováhu. Pokud tedy máte jako předsevzetí tu posilovnu, naučte se dopředu pár módních lekcí.

the-rock-looks-6

Necpat se do ničeho malého 

the-rock-looks-9

První pravidlo pro každého, kdo je velký – a je jedno, jestli svaly, nebo velkým množstvím fastfoodu – nic až příliš upnutého a malého. Na svalech to pak vypadá, že nemáte co jiného nabídnout.

the-rock-looks-5

Oblek na míru – nebo aspoň upravit

the-rock-looks-10

Sehnat oblek na svalnaté tělo není lehké. Kdo to někdy zažil, asi ví, že skutečně projdete všechny kruhy pekelné než najdete kus, který alespoň trochu sedí.

the-rock-looks-8

Lepší než na sobě nechat něco viset a vypadat jako Trump (nic společného se svaly, ale v těch svých laciných oblecích vypadá jak v pytli), nechte si své obleky upravovat, pokud si je nešijete na míru.

Nesnažte se působit až moc vážně

Největší výhoda velkých svalů je to, že vás bude vážně brát drtivá většina společnosti, protože skoro nikdo neví, jak velkou sílu máte a tím pádem jak dobře se dokážete bít. Když se pak snažíte oblékat až moc vážně, už to působí jen přehnaně. Užijte si trochu. Hoďte tam barevnou tenisku, nějaký ten vzor nebo ještě něco extrémnějšího.

the-rock-looks-14

Foto: Pinterest. Text: Václav Mensa.