(icons) Tom Holland

main

I když na plátně bojuje jako rovný s rovnými po boku dá se říct hereckých legend, v realitě patří Tom Holland k relativním nováčkům. V Marvel vesmíru mu pomáhá jak Spider Men kostým, tak i jeho neuvěřitelná schopnost zaujmout roztomilostí, až naivitou. 

V realitě (i když kdo ví jestli není Marvel realita a tohle kolem jen matrix) má precizně nakročeno být opravdu ikona. Navíc, šatníkem je napřed u dlouho. Představte si asi méně uvolněného Jeffa Goldbluma před dvaceti lety.

9
Vzít si oblek a automaticky vypadat jako James Bond se nestane. Bond, pokud vezmeme toho posledního, byl Craig. Ne všichni máme takové svaly a celkový vzhled. Když si pak muž vezme úplně stejný oblek, nebude to fungovat. Držte se svého věku. Pokud nemáte buď věk nebo tělo na Bond look, zkuste pletenou kravatu, brýle, vtipné manžetové knoflíky. Cokoliv, aby to nebylo „chci a nemůžu“. 
8
Pokud se jedná o velké filmové večery, jako třeba Oscaři, smoking a motýlek jsou obvykle povinnost. Pokud nejste Timmy Chalamet nebo Tilda Swinton, pak je to jedno. Dvouřadý smoking je symbol majstrštyku a také pochopení toho, jak vypadáte. Pro hubenější muže bez nadbytku svalů není lepší možnost. Opticky vás zvětší a udělá výraznější ramena. 
7
Ne vždycky musíte mít rovnou na míru prodloužené sako. Lehkých kabátů ve formálním střihu najdete všude spoustu a na akce typu vernisáže, premiéry v kině a podobně jsou zajímavé a přitom nevypadáte nudně. 
6
Jedno slovo: Krejčovina. Dobrá krejčová nebo krejčí dokáží přetvořit jakýkoliv módní kus na cokoliv. Pokud si tedy vyberete sako, které se vám líbí, mohou z něj udělat dobře padnoucí, sportovnější a zajímavější kousek – viz zde. Formální neznamená vždy klasické. 
5
Jedna z velkých lekcí Toma Hollanda je, že casual neznamená vždycky džíny. Oblekové kalhoty s nějakým vzorem a obyčejné triko jsou elegantnější, ale úplně stejně pohodlná záležitost. Případně výrazné triko a nenápadné kalhoty – jako níže. 

4

3
V Tomově šatníku je znatelná záliba v šedesátkách, sedmdesátkách a šatnících lidí jako byl Steve Mcqueen. Pruhovaná (nebo i jiná volnější košile) společně s manšestrovou košilí je dobrá kombinace, bůh ví proč ji nenosí víc lidí. 

2

1
Jednoduše nejlepší přístup k nošení obleku. Bílé triko a conversky.