(inspirace) Nejlepší looky Jona Kortajareny

Main

Kdysi dávno se ve Španělsku narodil chlapec s obrovským obočím a lícními kostmi tak ostrými, že se pořežete, když mu dáte facku. Kdo by to byl tušil, že jednou bude jedním z nejúspěšnějších modelů na planetě. 

Jon Kortajarena dělal kampaně a chodil přehlídky pro všechny velké značky, na jaké si vzpomenete. Versace, Balmain a Tom Ford jsou jen začátek seznamu. Krom toho hrál v několika filmech a dokonce v seriálu. Nebudeme si tedy nalhávat, že není úspěšný nebo že nepatří k Olympu skvěle vypadajících mužů.

Sice není možné zajistit si podobné lícní kosti nebo celkový look, ale můžete se inspirovat jeho oblékáním. Někdy je totiž velice casual, klasický Jon a někdy jako mávnutím proutku předvede nejvyšší level formálního oděvu, jaký existuje. Každopádně možná mu pomáhá fakt, že Tom Ford je jeho blízký přítel. To by se hodilo každému.

Chlap si obhájí růžovou

Růžové sametové sako je epická záležitost, pokud vás nebaví běžné formální oděvy. Navíc samet dodá růžové jiný rozměr a look bude gentlemanský.

SYDNEY, AUSTRALIA - NOVEMBER 15:  Jon Kortajrena attends the GQ Men Of The Year Awards at The Star on November 15, 2017 in Sydney, Australia.  (Photo by Brendon Thorne/Getty Images for GQ Australia)

Elegantní modrý oblek 

Poučení? I klasický oblek můžete pozvednout na jinou úroveň pomocí neotřelých bot.

Jon 9

Vzor funguje nejlépe s minimalismem

Nejlepší lekce je to, že pokud chcete správně obléknout geometrický vzor, kombinujte ho s minimalisticky střiženými kousky.
Jon 4Na akci jako dobrodruh

Když vyberete správné kousky, můžete i v dobrodružných botách na premiéru.

Jon 3

Světlý trenč je investice na celý život

Sice není úplně počasí na kabáty, ale za chvíli bude. Světlý trenčkot můžete vzít k čemukoliv a vždycky to bude statement.

Jon 8

 

Hra na vojáky

Zakomponovat do šatníku trochu uniformní inspirace není na škodu. Ale nemyslíme tím camouflage, ale pořádné zlaté knoflíky. Jon 7

Klasický Jon

Další z mnoha důkazů, že obléknout se úplně jednoduše – košile, chinos a tenisky – je to nejlepší, co můžete udělat.
Jon 2

Velké klopy dělají divy

Jon nepatří k těm, kteří mají obrovský hrudník. Velké klopy tedy udělají kýženou službu. Opticky zvětšují ramena a výsledný efekt je takovýhle…Jon 5Formální šelma

Muž, co nosí leopardí vzor je v nebezpeční, že bude vypadat jako Dan Nekonečný. Když si ale vyberete klasicky působící vzor v temných odstínech, budete vypadat smart a jako milion dolarů před zdaněním.
Jon 6Noc venku nemusí být jen v triku

Kožená bunda nejlépe vypadá dokonale hladká a v kombinaci s jednoduchými věcmi.
Jon 1

Foto: Pinterest. Text: Václav Mensa.