(inspirace) Nový nástroj Google Maps vás vtáhne do nejlepších restaurací v okolí

Máte hlad jako vlk a na dlouhou čekací dobu opravdu nejste zvědaví? Tak to už teď nehrozí. Google Maps totiž do své aplikace přidal nový neocenitelný nástroj, který by vás mohl ušetřit od vyčkávání a celkového zklamání z restaurace.

Moderní stravování v centru Prahy a zdlouhavé fronty jdou ruku v ruce. Spousta restaurací ani nebere rezervace a vám tak nezbývalo, než se buď trefit, nebo odejít s prázdným žaludkem. Tomu už je ale díky nápadu Googlu konec.

V nejnovější mobilní aktualizaci (verze 4.47) se totiž zobrazují putyky z celého světa, u nichž se ukazuje průměrná čekací doba v podrobných detailech. Zjistíte nejen, jak dlouho byste seděli u stolu bez jídla, ale například také, v jakou hodinu obvykle nemá podnik úplně narváno.#FUNKCE

Na počítačích je funkce už od listopadu, ale teprve nedávno byla zavedena i do chytrých telefonů. Pokud se tedy pohybujete po městě a máte fakt nesnesitelný hlad, nezapomeňte si odteď zapnout Google Mapy a čekovat, kam nejblíž byste mohli jít naplnit pupky.

Text: Erik Krajdl