Jak je důležité míti Philipse

philips 2

Zaměření se na evropskou prémiovou kvalitu zpracování a jedinečný design vyneslo Philips TV opět prestižní ocenění v soutěži Red Dot Design Award. Pokračuje tak v dlouhodobém úspěšném snažení, které jí jen v roce 2016 přineslo tři výhry.

V letošním roce ocenění za mimořádný produkt v kategorii Spotřební elektronika v rámci Red Dot Product Awards získává nová vlajková loď kolekce Philips TV 2017 – model 9002 OLED.  Na porotu soutěže Red Dot zapůsobilo, jak design televize 9002 OLED vyjadřuje inovaci skrze kvalitu obrazu a lehkost. A vyvažuje tak špičkovou technologii v designu, který odráží nejvyšší výkon a esteticky pozvedá moderní domov.

Ceny Red Dot Design Award jsou mezinárodně uznávanou značkou kvality za nejvyšší úroveň designu. V každém ročníku je až 5000 přihlášených z téměř 60 zemí světa reprezentujících ten nejlepší design v jednotlivých kategoriích. Rod White, hlavní designér TP Vision, uvádí: „Rok co rok tvrdě pracujeme na tom, aby naše produkty dosahovaly nových výšin, ať už v oblasti výkonu, kvality obrazu a zvuku či designu a použitých materiálů.“ Philips

Špičkový evropský design a užití prvotřídních materiálů u modelu 9002 vyjadřuje moderní výkon, a to díky OLED panelu tenkému jako břitva a úzkému rámu v kombinaci s poznávacím znamením Philips – unikátním  štíhlým hliníkovým podstavcem. UHD Premium set je schopen reprodukovat nejhlubší možnou čerň, světlejší tóny bílé, živější barvy a větší detaily. Unikátní trojstranná  technologie Ambilight umožňuje promítání  světla na stěnu za televizí a vyvolává dojem obrazu doslova unikajícího za hranice obrazovky. Živost a vzrušení pohybující se za obrazovkou tak přinášejí ještě intenzivnější zážitek ze sledování televize.

Foto: Philips