(fashion) Jake Gyllenhaal tváří hodinek Santos de Cartier

1MB_Jake Gyllenhaal - Matthew Brookes@Cartier

S oficiálním uvedením nové kolekce hodinek Santos de Cartier odhaluje francouzský hodinářský a klenotnický dům Cartier svoji kampaň, ve které nechává fantazii doslova vzlétnout k oblakům. 60sekundový film s americkým hercem Jakem Gyllenhaalem, jež se stal oficiální tváří hodinek Santos de Cartier, vzdává hold legendárnímu letci Albertu Santosi-Dumontovi, který v roce 1904 inspiroval Louise Cartiera k výrobě prvních moderních náramkových hodinek.

HyperFocal: 0
HyperFocal: 0

Video je oslavou letcova neohroženého a dobrodružného ducha i jeho celoživotní cesty za pokrokem a neustálým posouváním hranic. S cílem zachytit jeho odvážné a svobodomyslné hledání úniku z reality a dosažení nemožného, Cartier oslovil pro tvorbu filmu britského oceňovaného režiséra Seba Edwardse.

„Chtěl jsem vytvořit fantazijní svět ve stylu Felliniho, který by vyprávěl vzrušující příběh očima Cartier tím nejbezprostřednějším možným způsobem. Snažil jsem se zachytit odvahu Alberta Santose-Dumonta a jeho posedlost k létání, rychlosti a nebezpečí. Představoval jsem si, jak by mohly vypadat jeho sny a promítnul tyto divoké obrazy a abstraktní fantazii do filmu,“ říká režisér.