Jana Tvrdíková vyhrála světové finále Elite Model Look

Schwarzkopf Elite Model Look

Jana Tvrdíková, vítězka národního finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016, vyhrála ve středu 33. ročník světového finále Elite Model Look!

Jedná se o neuvěřitelný úspěch České republiky ve světě. Jana se svým vítězstvím zařadila po bok světových vítězek Lindy Vojtové /Švýcarsko, 2000/, Denisy Dvořákové /Maroko, 2006/, Evy Klímkové /Čína, 2013/ a Barbory Podzimkové /Čína, 2014/.

Schwarzkopf Elite Model Look
Schwarzkopf Elite Model Look

Finále se poprvé konalo v hlavním městě Portugalska, Lisabonu a zároveň bylo poprvé přenášeno živě online. Organizátoři finále připravili pro diváky spektakulární show v jedinečném prostředí býčí arény Campo Pequeno. Vítězem v mužské kategorii se stal Nigerijčan Davidson Obennebo.

Skvělým úspechěm je i umístění Aliny Dementievy z Ukrajiny, která byla také vyhlášena na národním finále Schwarzkopf Elite Model Look 2016 v Praze. TOP 15 nových tváří (10 dívek a 5 kluků) Elite Model Look získalo dvouleté garantované kontrakty v celkové výši 750.000EUR.

Schwarzkopf Elite Model Look
Schwarzkopf Elite Model Look

Celosvětového finále Elite Model Look 2016 se zúčastnilo 62 finalistek a finalistů ve věku od 15 do 22 let. Jedná se o největší modelingovou soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí přes 450.000 zájemců z více než 55 zemí světa.

Saša Jány, ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku, říká: „Jsem hrdý na úspěch Jany Tvrdíkové, který odzrcadluje nejen její krásu, ale i její profesionální přístup, charisma a nasazení. Je to až neuvěřitelné, jaký má Česká republika potenciál pro světový modeling. Těším se i z úspěchu Aliny Dementievy z Ukrajiny, která si díky možnosti zúčastnit se finále v Čechách také mohla splnit svůj sen.“

Schwarzkopf Elite Model Look
Schwarzkopf Elite Model Look