Je tu další Fashion Bible pro muže!

Cover_FM_1015_big

Milí čtenáři,

vychází již druhá unikátní bible pánského stylu! Tým časopisu ForMen vydavatelství Mladá fronta a. s. věří, že naváže na úspěch jarní Fashion Bible pro muže s jeho podzimním vydáním, které je od pátku 2. října v prodeji.

Celý tým kolem aktuální Fashion Bible si byl po celou dobu její přípravy vědom, že je-li otázka pánského oblečení důležitá před jarem a létem, pak na podzim, kdy oděv odkládají jen stromy, její důležitost ještě vzrůstá. S chladnějším počasím se přioděla i Fashion Bible pro muže – podzim/zima 2015; na bezmála dvou stech padesáti stranách najdete spoustu užitečných článků, tipů a rad či jen doporučení, které by měly kompletně obsáhnout sféru mužského oblékání.

Ale podzimní Fashion Bible měla ambice ještě vyšší, a my věříme, že je naplnila. Tým tvůrců speciálního vydání Formenu spolu se všemi svými spolupracovníky a přispěvateli věří, že i druhá Fashion Bible může prospět sebevědomí a sebepojetí všech mužů, kteří se jí nechají inspirovat. A jejich proměnu, ať větší nebo malou, ocení i jejich okolí. A zde je namístě zopakovat maximu Oscara Wildea z jarního vydání: „Jen povrchní lidé nesoudí podle zevnějšku.“

Vaše redakce