Je tu nová Fashion Bible pro muže!

ForMen_FashionBible

Vážení čtenáři, právě vám dáváme zásadní důvod, proč co nejrychleji utíkat k nejbližšímu sofistikovanému prodejci časopisů. Dnes vychází náš pravidelný speciál Fashion Bible pro muže!

V edici na jaro a léto 2016 se opět dozvíte o novinkách do vašeho šatníku, a jak a co nejlépe nosit pro různé příležitosti. Nová Fashion Bible je více vizuální než ty předešlé, ale samozřejmě nechybí ani manuálová část s množstvím ilustrovaných triků a tipů, jak se oblékat.

Kdybyste i navzdory úprku ke stánku přišli pozdě a Fashion Bible už byla vyprodána, nezoufejte. Není nic snazšího než si ji objednat přes webové stránky.

Uvnitř najdete velký rozhovor s Adamem a Davidem Krausovými, kteří jsou stylovější, než jste si mysleli. Na své si přijdou muži jak z konzervativních, tak i z odvázanějších officů. Nechybí samozřejmě množství rozhovorů s našimi trendsettery, kteří vám poradí, „jak na to“.

Velký prostor také dostává oděvní fenomén letošního roku – athleisure. A navíc připomínáme, že letos je to přesně 40 let, co světovou módou otřásl punk. A třese jí dosud! Bible je navíc plná inspirativních fotografií, návodů a zásadních rad.

Kupte si Fashion Bibli pro muže, váš kompletní manuál pánského stylu na jaro-léto 2016!