Jedině Simona

_MG_0050

Postává na balkoně hotelového pokoje a kouří. Z luxusního apartmá hraje Justin Bieber. Do hudby cvaká fotoaparát a jsou slyšet instrukce fotografky. Simona Krainová občas vyhledá pohledem svého muže na balkoně. A Karel Vágner se o ní rozhovoří.

„Jo, byla to láska na první pohled. Ale spíš jen z mé strany…“ svěří se Karel Vágner. „Poprvé jsme se setkali u focení obálky titulu, který jsem rozjížděl. Simona už dlouho předtím byla objektem mého zájmu. Vždycky, když jsme se někde potkali nebo na sebe náhodou narazili, znovu jsem se utvrdil v tom, že jednou budeme spolu. Dodnes nevím, jak jsem si to mohl myslet. Není to domýšlivost. Prostě jsem to tak vnitřně cítil.“ V září roku 2010 si řekli „ano“ na Staroměstské radnici během malého obřadu jen se svědky.

Simona Krainová a Karel Vágner jsou jedním z nejsledovanějších párů českého showbyznysu. „Práce je součást Simony. Je to svět, ve kterém žije. Spíš by bylo sobecké po ní chtít, aby to změnila. To, čím dnes je, má tvrdě vydřené. A já jí odjakživa říkal, že ji vždycky budu podporovat v tom, co dělá,“ říká její manžel a otec jejich dvou synů. Muži se ho často ptají, jak se vyrovnává se zájmem o její osobu, jestli nežárlí: „Odpovídám vždy stejně – nežárlím. Nemám proč. Nemusím myslet na to ‚kdyby‘. Vážně. Já totiž vím, že ty nejintimnější, ryzí pocity Simona neodkrývá veřejnosti. Vím, že mi to všechno vynahradí doma. S rodinou. Mezi lidmi, které skutečně miluje. Přesně tohle totiž dává chlapovi jistotu, že ta žena je jen jeho. Že chce být jen jeho. A obráceně, že on chce patřit je jí a že mu za to stojí.“

„Simona má ohromnou životní energii. Mnoho lidí vidí jen to, že je krásná žena. Kdo ji ale skutečně pozná, ten je mnohem víc fascinovaný tou živočišností, espritem, upřímností a přímočarostí, které v sobě má. Pak vás uchvátí svým charismatem, což je v kombinaci s krásným úsměvem vražedná kombinace,“ hovoří Karel Vágner o své ženě. „Náš vztah má jistou výhodu v tom, že znám ten svět. Dělám v médiích pětadvacet let. Pro mě ta konfrontace s jejím světem nebyla tak ostrá. Nepřekvapila mě lačnost médií. Nicméně myslím, že tenhle střet způsobí konec spousty vztahů.“ A Karel Vágner ví, o čem mluví – jeho rodina je velmi mediálně exponovaná, a navíc se celý život pohybuje v mediální branži. V minulosti působil ve rmách Unilever, Starcom Media Vest Group a byl ředitelem deníku vydavatelství Ringier a Vltava-Labe-Press. Pro Mladou frontu řídil uvedení deníku E15 na trh. Koncem roku 2013 založil společně s Vítkem Koldinským vlastní mediální skupinu Scandal Media Group.

„Vztahy se vyvíjejí. Když pak založíte rodinu, zase se promění. Láska k ženě se může prolnout i s obdivem. Ne proto, jak úžasně vypadá. Ale pro jiné věci. Jak se stará o děti, jak pečuje o vás. Jak umí potlačit některé svoje pocity. Jak se umí zapřít. Jak dělá ústupky. Jak utváří rodinu a domov. Pořád jsme hodně zamilovaní. Ale už to není to neřízené pobláznění. Postupem času si u člověka začnete vážit jiných vlastností. Nebo objevujete ty, které jste předtím neviděli,“ svěřuje se Karel Vágner.

Podívejte se na exkluzivní fotografie, které jste nikdy předtím neviděli.

_MG_0008

 

Snímek obrazovky 2017-02-19 v 21.08.55 (kopie)

_MG_9217 _MG_9218

Snímek obrazovky 2017-02-19 v 21.08.55 (kopie 2)_MG_9545

 

Snímek obrazovky 2017-02-19 v 21.08.55 (kopie 2)

_MG_9584

 

Simona Krainová pro ForMen
Foto: Lucie Robinson
Styling Filip Vaněk
Supervize: Samuel Kubín
Idea maker: Jirka Hofbauer
Make-up: Eliška Matějková