Joe Jonas: Styl vyjadřuje vaší osobnost

NEW YORK, NY - MAY 01:  Joe Jonas attends the "Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between" Costume Institute Gala at Metropolitan Museum of Art on May 1, 2017 in New York City.  (Photo by Kevin Mazur/WireImage)

Moc rád nosím módní kousky od H&M. Byla to pro mě další výjimečná zkušenost, mít na sobě oblek speciálně navržený pro mě, a na jehož tvorbě jsem se mohl i sám podílet. Střih obleku padne dokonale, je prostě perfektní! Mám pocit, jako bych na sobě nic neměl, tak přirozeně se v něm cítím a pohybuji,“ říká Joe Jonas.

Povězte nám něco o vašem looku – co se Vám na něm nejvíce líbí, a jak odráží Váš osobní styl?

Miluji materiál, pro který jsme se rozhodli, a také mám moc rád proužky. Myslím, že kousek, který jsme vytvořili, ladí perfektně ke mně, a je zároveň propojený s mou oblíbenou designérkou z Comme des Garcons, Rei Kawakubo.

Co dělá podle Vás z Met gala tak speciální event?

Met gala je každoroční velkolepou oslavou, která představuje ukázky toho nejlepšího od významných designérů módy. Můžeme tady sledovat, jak daleko se dostali ve své tvorbě jak starší, tak i začínající mladí designéři. Atmosféra na gala je taky neskutečná, včetně všech představení. Nabízí se nám tady to nejlepší z hudby, módy či umění.

Jak byste porovnal Váš look z červeného koberce s vaším lookem, který nosíte na Vaše koncerty?

Můj letošní Met gala look vlastně odráží můj look z koncertů. Je to podobný styl, který má v sobě něco z popu.

Hudba a móda mají k sobě velmi blízko. Jak Vás to ovlivňuje?

Pro mě bylo stále inspirující sledovat módu a krásu kolem sebe. Či už se jedná o styl oblékání jednotlivců, které potkávám, nebo i krása města, jeho ulic. Všechno je to dokonale propojené. Váš styl vyjadřuje vaší osobnost, stejně tak jako hudba, kterou tvoříte.