(knowledge) Jste obeznámeni s věkem, ve kterém budete mít nejlepší sex?!

ciciny

Pokud jste si do teď mysleli, že nejlepší sex vašeho života už jste zažili, pravděpodobně jste úplně mimo. V nových studiích je totiž potvrzen přesný věk, kdy sex většiny lidí vykazuje takovou kvalitu, že ho jindy už nepřekonáte.

Na americkém randícím serveru match.com zjistili, že absolutně bezmyšlenkovitý sex si nejvíce neužívá dnešní Tinder-Grinder generace. Ti, kteří to dokázali mnohem lépe, byli jejich rodiče! To už napovídá onomu věku, o kterém je řeč. Starý kuře udělá tu nejlepší polívku, slyšeli jste možná někdy (nebo podobné frázičky)… A tak to zjevně je i se sexem. Čím víc zkušeností naberete, a průběžně s nimi experimentujete, tím lepší výsledky pak mít budete (to se mimochodem zase netýká jen sexu).

Nejvíce otevřeni volnému, bezstarostnému sexu jsou SINGLE muži ve věku 66 let a SINGLE ženy ve věku 64 let – to není zpochybnitelné, protože to potvrdila nedávná studie, jíž se účastnilo pět tisíc lidí s různých věkových i náboženských skupin napříč Amerikou.

Sexuální terapeutka a zakladatelka online kurzu orgasmu Vanessa Marin tvrdí, že je mnohdy až překvapená, jak si její klienti ve věku 20-30 let neumí užívat sex. Předpokládá, že klíč je v tom, že tak mladí lidé příliš řeší, jak vypadají. Na rozdíl od nich si pak padesátníci a šedesátníci užívají sexu plnými doušky, a jestli mají pupek nebo sixpack jim je u toho v podstatě úplně jedno.

„Mladí lidé by do sexu měli zapojit více kreativity. Jedině pak se zlepší jejich sexuální život, začnou si ho užívat a nebude už nikdy představovat jen honbu za vyvrcholením,“ říká další sexuální terapeutka Celeste Hirschman, „snížení studu a sebebičování za to, jak vypadají, může zlepšit sex všem lidem, ne jen rodičům dnešní online generace.

Možná je na čase si uvědomit, že ještě horší varianta, než si sex neužívat a nevyužívat jeho možností naplno, je nalhávat si, že si ho užíváte. Zapojte trochu svého kreativního ducha, nebo to přijde až v šedesáti. A kdo ví, jestli…

Text: Simona Redlipska

Zdroj: dmarge.com, Pinterest