Kolekce Adidas x Raf Simons online ve Footshopu

adidas-raf-simons-stan-smith-comfort-ftw-white-ftw-white-core-black

Co mají společného fashion weeky, nábytek, tenisky a Belgie? Jedno jméno – Raf Simons. Designér, kterého si většina fashion nadšenců spojuje s jeho kariéru ve francouzském domě Dior, dokáže ve své kariéře zvládnou více pozic.

Pracovat na své stejnojmenné značce Raf Simons, být kreativním ředitelem pro americký brand Calvin Klein, navrhovat nábytek spolu s belgickým Kvadratem nebo spolupracovat na teniskách se německou značkou adidas. Jeho původní zaměření na industriální design se zrcadlí i v jeho fashion tvorbě. Tohoto designéra uznávají kromě módních časopisů po celém světě i významní rappeři typu ASAP a celebrity jako Rihanna.

vwnszxkxb9dzdiohy3mq

Od roku 2011 milují Rafa i všichni nadšenci tenisek jak jeho redesign legendární siluety Stan Smith, tak vlastní siluety. Raf Simons patří mezi designéry jako Yohi Yamamoto, nebo Rick Owens , kteří pro adidas vytvořili vlastní modely obuvi, které jsou dnes téměř již ikonické kusy.

Se sezónou S/S 17 se skrze Footshop dostalo pár exkluzivních modelů i k nám. Po exkluzivním prodeji pouze v pražské prodejně neboli „instore only“ je nyní kolaborace adidas x Raf Simons dostupná online. To zajisté potěší všechny fanoušky, kteří rádi nakupují na internetu nebo žijí mimo hlavní město.

Adidas x Raf Simons Ozweego 2, 8 690 Kč

adidas_ozweego_2_x_raf_simons_1004712_2152

Adidas x Raf Simons Stan Smith Comfort, 8 090 Kč

11_raf_white_side