Křtili jsme další ForMEN Fashion bibli!

ForMen-62

Exkluzivní speciál časopisu ForMEN Fashion bible pro aktuální roční období je právě na stáncích a vy se můžete nechat inspirovat od odborníků na slovo vzatých. A na našem webu přinášíme ochutnávku ze křtu, který se konal 11. dubna v pražské kavárně Dallucci.

ForMen-4

Fashion bible pro muže na sezonu jaro/léto 2017 přináší spoustu přehledných rad a praktických tipů od lidí, kteří vědí – od předních českých i zahraničních stylistů, trendsetterů, obchodníků, stylařů a samozřejmě redakce, přesněji fashion directora Jirky Hofbauera a šéfredaktora ForMEN Tomáše Otty.

ForMen-13

Je určená mužům z officů, z kreativních zaměstnání a všem, kteří potřebují být tuto sezonu v obraze. Své si najdou také fanoušci prémiové fashion. „Narozdíl od naší konkurence se snažíme skutečně poradit a ne si vystačit s „nápadem“, že muž potřebuje jen jeden typ kalhot, a to chinos v několika barvách. Takové rady nás poněkud – hm – udivují. My ve ForMEN máme bytostně rádi pánskou fashion, protože věříme, že úsilí v těchto ohledech se každému muži bohatě vyplatí,“ vysvětluje šéfredaktor ForMEN Tomáš Otta.

ForMen-26

Aktuální vydání Fashion bible se zaměřuje na Itálii. Italové umějí žít a navzdory neustálým řečem o tom, že Apeninský poloostrov se pomalým samospádem blíží ke dnu, jsou v naprosté pohodě. Přenést kus slunné Itálie a její La Dolce Vita na stránky Fashion bible jaro/léto 2017 bylo hlavním tématickým cílem. Čtenář pozná Itálii skrze historické chlouby italského autodesignu, (ne)vinnou reportáž z Toskánska či Piemontu, nejkrásnější Italky či rozhovor s ceněným italským šéfkuchařem. Samozřejmě nechybí móda – čtenář se seznámí jak s největšími „týpky“ slavného veletrhu módy Pitti Uomo, tak s rekonstrukcí pověstného neapolského obleku či nejžhavější italskou fashion, kterou v ulicích Milána exkluzivně pro ForMEN nafotil hvězdný Eugenio Intini.

ForMen-55

Vyjma italského speciálu ve Fashion bibli jaro/léto 2017 nechybějí další originální fashion story od našich nejlepších fotografů a stylistů. Za vypíchnutí stojí rozsáhlý obrazový lookbook s množstvím praktických rad a ilustrací, který na bezmála třiceti stranách připravil náš fashion director Jirka Hofbauer.

ForMen-2

Více na: FB ForMEN