(kultura) Koncerty, na kterých byste neměli chybět!

floyd

Pomalu přichází období letních hudebních festivalů, na kterých si za sezónu všichni užijeme „kultury“ až dost. Například tuto sobotu už nás čeká pražský Majáles, kde mimo jiné vystoupí taky Michal EGO Straka – náš budoucí – tedy květnový muž obálky.

Když už jsme u těch aktualit, všichni určitě moc dobře víme o tom, jak to rozjíždí Leoš Mareš. Tentokrát se dokonce činil a znovu natočil videoklip na svůj starý track Svalnatec a jako už tradičně vyprodal O2 Arenu. A to rovnou dvakrát! Protože mu bylo zas líto, aby se někdo na koncert nedostal, netroškařil a zase udělal dva koncerty po sobě. Druhý právě probíhá a Leošovy fanoušci, respektive hlavně fanynky jsou u vytržení. Jestli jsi to nestihl, doufej, že Leoš bude tak velkorysý a rozhodne se pro další a další koncerty. Mimochodem to je pro leckterou holku docela fajn dárek k čemukoliv…

Narozdíl od „searching for love“ a „love“ songů v podání Leoše to o dva dny později na Českomoravské rozjedou pecky Rogera Waterse, bývalého člena kapely Pink Floyd a zapřísáhlého rockera. Jestli máš v srdci rock, asi bys neměl chybět právě na tomhle koncertě.

A co se bude dít v již zmíněném chrámu velkolepých hudebních koncertů dál? Předvede se tam vůbec poprvé rapper Marpo & Troublegang. Už 19. května tam vypukne akce, kterou Marpo už dlouho plánoval, a konečně se mu povedlo ji uskutečnit. Proslýchá se, že se máme na co těšit, a že na to, co se tam stane, dlouho nezapomeneme. No tak já nevím jak vy, ale naše redakce tam asi chybět nebude.

P.S. Dvanáctého června to tam ještě rozpálí Karel Gott!!

Text: Simona Redlipska

Zdroj: Instagram