Kupte si ForMen

ForMen – Inteligentní průvodce světem muže

Teď se skromně pochválíme, abyste věděli, s kým máte tu čest. I my víme, s kým máme tu čest. Jste jistě inteligentní, stylový a celkově úžasně progresivní čtenář, protože jinak by vás osud na tuto webovku nepřivedl…

Časopis ForMen je jediný pánský magazín na trhu, který se specializuje na fashion a design, zkrátka na stylový život moderního muže.

Pro ForMen fotí mnozí z nejlepších českých fotografů, jako je Lucie Robinson, Alexandr Dobrovodský, Ben Renč, Bára Prášilová, David Turecký, Tomáš Třeštík a další. Píší pro něj vynikající autoři, jako je Anastázie Harrisová nebo Luboš Heger.

V každém čísle najdete rozsáhlý rozhovor se známým mužem, který je ve svém oboru špička. V poslední době se na obálce ForMena objevil například Jiří Bartoška, Jakub Wágner, Zdeněk Pohlreich, Jakub Prachař nebo David Koller.

V každém čísle najdete kromě témat spojených s pánským stylem také pozoruhodné reportáže z domova a ze světa a také pečlivě zpracovaná témata týkající se zdraví a životního stylu moderního muže.

Časopis ForMen je magazínem pro muže, který si dokáže užít radostí života. ForMen píše o všem: o ženách, zdraví, kariéře, dětech, pití, jídle, sexu, autech, sportu, knihách, filmech… a ovšem píše originálně.

Art directorem ForMena je vynikající grafik Sam Kubín, který vytvářel grafickou podobu Pátku Lidových novin a Espritu Lidových novin a je autorem grafické podoby časopisů ZEN, Dieta a Lidé a Země.

Šéfredaktorem ForMena je Jan Müller, který má dvacetiletou zkušenost na vedoucích pozicích v médiích.

Kupte si FORMEN:

SEZNAM PRODEJEN

MOŽNOSTI PLATBY:

Platba SMS
Platba kartou

PŘEDPLATNÉ:

Informace zde

IPAD VERZE:

Informace zde

ELEKTRONICKÉ PŘEDPLATNÉ:

Odkaz na Publero

INZERCE

Informace o inzerci