Lady Gaga představila „Perfect Illusion“

2016_99135655

Waitting is over! Dnes v brzkých ranních hodinách představila Lady Gaga klip k novinkovému tracku Perfect Illusion. Jedná se o první vlaštovku z nového alba Joanne. Režie tříminutového klipu se chopilo kreativní duo Andrea Gelardin a Ruth Hogben-directed. Video představuje zpěvačku v jakési roli rockové ikony potýkající se s deziluzí slepé lásky. Na rozdíl od předcházející klipů se tento obešel bez velkých triků a technologických vymožeností. Přesto je jeho sledování kvůli prudkým střihům, rychlosti obrazu a velkému finále, kterému dominuje aréna osázená stroboskopy, poměrně náročné.

Třicetiletá zpěvačka, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, se hudebně posunula od přetechnizovaného popu a mnohem více vsází na svoje pěvecké kvality. Na tvorbě songu se kromě Lady Gaga producentsky podílel Mark Ronson, Kevin Parker a BloodPop (dříve Blood Diamonds).

Album Joanne bude první sólové album od desky ARTPOP, která vyšla v roce 2013, následovaná albem duetů Cheek to Cheek s legendárním Tony Bennettem. Novinkové album se na pultech objeví přesně za měsíc 21.října.

917d7cec31d15baabbc1682f55f0a709