(legenda) Hvězdný zLAtan podepsal s Galaxy. Rádo se stalo, uvedl v inzerátu

Hollywood má novou hvězdu. Není jí nikdo jiný než Zlatan Ibrahimovič, který do tamního LA Galaxy přestoupil z Manchesteru United. O svém příchodu dal vědět neotřelým způsobem prostřednictvím inzerátu v pátečním vydání Los Angeles Times.

David Beckham, Steven Gerrard nebo Ashley Cole. Do kalifornského mančaftu zamířilo v minulosti už několik hvězd na sklonku jejich kariér. Následuje je šestatřicetiletý Ibrahimovič, který ve městě andělů souhlasil s dvouletým kontraktem.

A švédský internacionál na sebe rovnou upozornil. Hráč, jenž je známý svými vtipnými hláškami transfer oznámil celostránkovou smlouvou, kde stojí pouze: „Drahé Los Angeles, rádo se stalo.“ Na zbytku papíru už je jen podpis s klubem.

Na opačné straně LA Galaxy se chytlo rozhovoru z dob Ibrahimoviče v Anglii. V loňském roce Švéd na otázku reportéra, proč nezmínil sebe jako jednoho z nejlepších útočníků v Premier League, odpověděl: „Lvi se nesrovnávají s obyčejnými lidmi.“

Členové PR týmu zvíře použili do úvodního videa spolu se sebevědomým kanonýrem, který vzkázal fanouškům. „Los Angeles, vítejte ve zLAtanově.“

No, originalitě se při ohlašování příchodu rozhodně meze nekladly. Ve slunném LA už můžou jenom doufat, že Ibra rozjede v Kalifornii parádní show, na jakou jsou v Hollywoodu rozhodně zvyklí.

https://twitter.com/FOXSoccer/status/977186163969605639

Text: Erik Krajdl