Leo Macenauer představil kampaň na nadcházející sezónu

IMG_2069

Osobní a individuální přístup, důraz na precizní a kvalitní zpracování, moderní design, tradiční krejčovina nejvyšší úrovně. To jsou hlavní zásady a hodnoty, které vyznává pánský krejčí stojící za stejnojmennou značkou Leo Macenauer. Filozofie české značky vychází čistě z pozitivního pohledu na módu. Každý kus oblečení by měl svého majitele těšit, měl by být pohodlný a především by měl být kvalitně zpracovaný. Od těchto hodnot značka neupouští ani v kampani nové kolekce na nadcházející podzim a zimu, která vznikla ve vizuálně jedinečném okolí ulice Apolinářská.

IMG_1897

Ústředním tématem kolekce je mladý gentleman, který je okouzlen tradicí, přesto si však zachovává své mladické nadšení a projíždí se uličkami na longboardu. Je pro něj důležité vypadat a cítit se dobře, při každém svém dobrodružství.

IMG_2255

Nová kolekce představí jeden ze základních prvků pánského šatníku, svetr. V žádném pánském šatníku by neměl chybět kvalitní svetr, který se hodí pro každou příležitost. Kolekce nabízí svetry v v základních barvách a tudíž snadno kombinovatelné s celým šatníkem.

IMG_1980

Vysoce kvalitní, přírodní materiály jsou charakteristické pro značku Leo Macenauer. Za ústřední téma pro následující podzim byla zvolena merino vlna, známá svými antibakteriálními vlastnosti a vláknem, tenčím než lidský vlas. Jedná se o velice lehký a odolný materiál, který v zimě hřeje a je velice měkký. Díky přirozené prodyšnosti odvádí vlhkost a přináší příjemný pocit i v létě.

IMG_2419 (1)

„Kvalitní a moderní pánský šatník je vždy aktuální otázkou a rádi bychom představili kvalitní kousky i mladým mužům. U pravého gentlemana totiž na věku nezáleží,“ říká Leo Macenauer a dodává, „v dobře padnoucím oblečení, s pečlivě zpracovanými doplňky a detaily se každý muž může cítit sebevědomě ať už v práci nebo při odpoledním dobrodružství.“

Produkty z nové kolekce budou dostupné na e-shopu a v showroomu na Soukenické 13.

IMG_1926