Liam Gallagher prozradil, kdy začaly jejich půtky s Noelem!

British musician Liam Gallagher looks on during an interview with Spanish International News Agency Agencia EFE to present his album 'As you were' in Madrid, Spain, 07 October 2017.  EPA-EFE/, Image: 352149333, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, TEMP EPA

 

Nevíme, nakolik sledujete už fůru let trvající půtky mezi bratry Gallagherovými z bývalých Oasis. Přiznáváme, že nás hodně baví. Protože jak s Liamem, tak i s Noelem je vždycky zábava. Kariéra obou už je sice tak trochu v háji, ale jejich vzájemných slovních přestřelek není nikdy dost.

Tento pátek Liam vysvětlil v Graham Norton Show (BBC), kdy vznikl první bratrský křížek. Odkdy se datuje jejich vzájemná nevraživost.

Pokud nejste ti šťastlivci, kteří mají BBC Prime, nebo jste ještě nenašli ukázku na YouTube, šlo zhruba o toto: Liamovi bylo devatenáct, když si jeho starší bratr nadšeně přinesl domů nový stereo přehrávač. Nebožák Liam si dal krátce předtím pár pivek a chtělo se mu na záchod. Protože ale nenašel světlo, ulevil si na bratrovo nové stereo. Oheň byl na střeše.

Upřímně, ani se Noelovi nedivíme, že se pěkně vytočil. Za tohle bychom bratra asi zabili. „Mohl být vlastně rád, že jsem mu nena***al do ksichtu,“ suše dodal Liam.

Mimochodem, Graham Norton Show najdete na YouTube. Podívejte se, jak se dělá show s celebritami, protože Graham Norton je naprostý génius, a vymočte (ok, raději vysmějte) se všem Krausům, Šípům a Marešům rovnou do obličeje.

foto: Profimedia.cz