(lifestyle) #hacks, které vám mohou v novém roce pomoct

ALE3695bw

Nic neudělá vás život tak snadný, jako jednoduché věci, které už někdo vymyslel. 

#1. Vodka je zbavuje pachů úplně všechno, co přímo nevoní. Dejte ji do rozprašovače a můžete ji nastříkat v autě, do bot, do tašky na sportovní oblečení. Vůně alkoholu zmizí během chvíle a všechny další pachy taky.
#2. Pokud se polijeme červeným vínem, bílé dostane skvrnu pryč.
#3. Nejlepší lék na kocovinu je kokosová voda. Nechte si jednu chladit, než půjdete ven, půl vypijte než půjdete spát a druhou část ráno. Budete čerstvý jak první broskve.
#4. Pokud se probudíte někde, kde nemáte svoje kosmetické věci a čeká vás nějaká důležitá věc, kondicionér na vlasy funguje jako krém na holení a krém na ruce jako produkt na úpravu vlasů. Kondicionér je navíc perfektní na holení citlivých míst.
#5. Když chcete vědět, jestli má někdo někde implantát, třeba prsa nebo zadek, stačí zapnout svítilnu na telefonu a přitisknout ji na dané místo. Implantát bude růžově zářit. Vážně. Zkoušeli jsme to.
#6. Láhev vína můžete otevřít zapalovačem. Když budete dostatečně dlouho ohřívat místo těsně pod zátkou, vyletí za chvíli pryč.
#7. Když potřebujete něco velmi rychle vychladit, dejte do umyvadla spoustu ledu, vodu a šálek soli za každé 3 šálky ledu. Víno nebo pivo ponořte do této směsi, míchejte a celou láhev vychladíte asi za 3 minuty.
#8. Pokud před sebou máte třeba důležitou schůzku nebo akci a kvůli bolesti v krku nemůžete ani mluvit, vezměte šálek vlažné vody a přidejte malý panák silné whisky. Okamžitě budete v pořádku.

Foto: Pinterest. Text: Václav Mensa.