(lifestyle) Honza Drobný se ve své knize dělí nejen o zážitky z exotických cest

image001

Jsou knihy, které čtete jedním dechem, jsou knihy u kterých přemýšlíte a vracíte se k určitým pasážím a jsou knihy, po jejichž přečtení se něco změní.

Pravdivý příběh „VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes je po prvním vyprodaného nákladu opět v novém, rozšířeném vydání k dispozici pro čtenáře. Autor Honza Drobný, který před šesti lety v těžké životní situaci a se svým věrným parťákem, psem Tekym, vycestoval do neznámých zemí mimo evropský kontinent vypráví svůj příběh plný emocí a zážitků nad kterými se zamyslíte, pobavíte, ale i poučíte. 

Spousta okouzlujících míst a poznání. Cesta byla to nejlepší řešení, jak najít „nového Honzu“ a starého nechat za sebou. On i Teky prokázali odvahu. Honza Drobný tím, že místo aby si stěžoval, se pustil do dobrodružství a Teky tím, že cesty zvládal s hendikepem, s kterým se jej páníček ujal. Příběh plný neskutečných situací z dopravních prostředků, setkání s potomky Inků v rodných vískách, městských slamech či s buddhistickými mnichy nebo cestování deštným pralesem.

Příběh ukazuje velmi zajímavou formou, že nikdo není zcela osamocený nebo izolovaný a každý prožíváme chvíle kdy pláčeme smíchy nebo naopak a vždy jen záleží na nás. Je fascinující se nechat vtáhnout do příběhu knihy, která ukazuje rozdílný svět Peru či Thajska a jeho autentický život. Každý v knize může najít svou linii v určitých situacích, které mohou vyvolat úsměv na tváři, ale i zamyšlení.

Druhé, rozšířené vydání vyprodaného nákladu knihy s názvem VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty je možné zakoupit přímo od autora na www.vzdyjecesta.cz nebo v dobrých knihkupectvích.