(lifestyle) Rozkvetlá zahrada uprostřed Prahy

Slovanský dům 009

Uprostřed léta nemusí být Praha příjemné místo. Beton je horký, stinných míst v centru je ještě méně než málo a snad každý sní o vysokých stromech, pod které se dá ukrýt. Teď však ale svitla naděje a vznikla nová oáza.

Slovanský dům v ulici Na Příkopech je místo, které funguje už dlouho, ale teď získává nový kabát, na který by byl hrdý i květinový Dior. Nově upravený a přebudovaná zahrada nabízí nejen nakupování a krásný program, ale především chladivou pohodu během horkých dní.

V prostorách bylo vysázeno tisíce květů a keře, které skvěle sedí k novému vzhledu celého obchodního centra. Elegantní atmosféru ještě dotváří dvě instalovaná umělecká díla – sochy od umělce Federica Diaze. Obě budou instalované v jádru zahrady a společně představují perfektní souznění moderní éry a přírody. Jsou příjemné nejen pro potěchu oka, ale i pro vlastní sociální sítě. Co si budeme povídat.

Slovanský dům - Opening party 001

Restaurace v zahradách domu jsou dalším z jedinečných míst. Kde jinde v Praze si můžete sednou do stínu stromu a dát si Aperol Spritz? Komu by se nelíbilo nakupovat, a přitom se za pár kroků cítit jako v lese mimo město? Všichni víme, že příroda je v dnešní době největší luxus. Můžete třeba zajít i do kina a v zahradách pak dokončit ideální a dokonalé rande sklenkou bublinek.

Obchody a restaurace zůstávají stejné a nabízí vysokou kvalitu a luxus. Od kabelek Beltissimo, přes Weekend Max Mara až k Brasileiru nebo Kogu. A to je jen začátek. V sortimentu seženete téměř vše.

Slovanský dům 012

Takže, udělejte pro sebe službu a po letní cestě z práce to vezměte přes Slovanský dům. Dá se projít až na druhou stranu, vy si zpříjemníte chvilku klidu, dáte si drink, možná si koupíte kabelku nebo si necháte udělat nehty. Asi nikdo se nechce během nákupů prodírat mezi hordami lidí na betonu v tisíci stupních. Nový Slovanský Dům je mnohem příjemnější varianta.

Foto: Slovansky Dum