Manažer se toho nebojí

EFEB4554_1

Říká se, že oblek je naše uniforma. Ale kdoví, co se pod ním skrývá? Podívejte se třeba na herce a moderátora Petra Vágnera v roli manažera.

Herec a moderátor Frekvence 1 si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat. Vedle natáčení, moderování VIP zpráv a roadshow na Primě, hraje také v Divadle Radka Brzobohatého a za prací cestuje i na Slovensko.

 Jak číst kérky

„Každé moje tetování má nějaké opodstatnění. Třeba na zádech mám vytetované portréty svých dětí. Mám tam pár výjevů, které jsou pro mě z nějakého důvodu důležité, a snažím se to všechno propojit dohromady.Úplně první tetování bylo na zádech, čínský drak. Ten má přinášet štěstí a nesmrtelnost. Věřilo se taky, že čínští draci byli schopni odhánět zlé duchy. Navíc v době, kdy jsem si ho nechal dělat, jsem měl hodně rád bojová umění, což bylo s tetováním jasně provázané. Za ty roky už mám i svého tatéra. Jmenuje se Martin Jíra a tetuje v salonu UZI, který má v Česku dlouhou tradici a dobrou pověst.

Takže když mě dneska něco napadne, zavolám Martinovi, pošlu mu mailem info a on připraví návrh. Ve studiu si pak už jen určíme, kam bychom to asi dali. A výsledek pak vždycky nechám na něm. Zatím mě nezklamal.“

MODRÉ SAKO 3x JINAK

EFEB4397_1
košile, Tombolini, 3300 Kč, kravata, Eduard Dressler, 2000 Kč, boty, Pietro Filipi, 3843 Kč
  1. NA BYZNYS OBĚD

Vezmeme si modrý oblek, protože modrá barva je perfektně univerzální. S oblekem v odstínu navy blue na obchodní schůzce (skrývající se za nevinným obědem) nemůžeme nic zkazit.

EFEB4432_1
košile, Hugo Boss, 3799 Kč, džíny, Wrangler, 2199 Kč, pásek, Marks & Spencer, 269 Kč, boty, Marc O`Polo, 1999 Kč, kapesníček, Tombolini, 1000 Kč
  1. RYCHLE DO KANCELÁŘE

Modré sako a džíny jsou prostě standard. Tady se řídíme kvalitou. To znamená stoprocentní vlna nahoře a optimálně džíny v selvedge kvalitě dole. Lehké mokasíny či teniskové slip-ony také nejsou na závadu.

EFEB4560_1
svetr, Lacoste, 2199 Kč, šortky, Marc O`Polo, 2099 Kč, boty, Adidas, 2099 Kč, klobouk, Marks & Spencer, 699 Kč
  1. PRO CHVÍLE VOLNA

Kdo tvrdí, že sako a šortky k sobě nepasují? Na Bermudách je to slavnostní oděv. V Evropě se pravidla stylu v parném létě také posouvají. Šortky ideálně kousek nad kolena – jestli zvolíte kratší, zříkáme se jakékoli zodpovědnosti.

Text: Tomáš Otta, Foto: Tomáš Lébr, Styling: Radka Sirková