(mbpfw) QUEENS obouvá fashion week crew

MBPFW 2018 tenisky Nike AM 97_celá crew

I když Queens prodává hlavně streetwear světových značek, na českou a slovenskou módu nedá dopustit. Už po třetí v řadě je partnerem pražského týdne módy a obouvá celý tým Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku do stylových a hlavně pohodlných tenisek. Nově se také spojil se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou a ve Queens Flagship Store v Praze můžete navštívit pop up. 

Mercedes-Benz Prague Fashion Week crew si v Queensu letos vybrala model Nike React Element 55, jedny z nejpohodlnějších tenisek současnosti. Partnerství s hlavní módní událostí letošního podzimu prezentuje Queens i ve své pražské prodejně, speciální výlohu k eventu bude mít na starosti talentovaná designerka Maria Nina Václavková.

MBPFW 2018_tenisky Nike AM 97

„Tell me something about my future… NO FUTURE, FUTURE IS NOW.“ To je heslo kolekce Michaely Hriňové na podzim a zimu 2019, kterou v Queens předvede. Až do do 4. září se bude v pražském Flagship Store konat Queens x AiM pop up, kde návrhářka představí i novinky jaro a léto 2020 včetně možnosti privátních předobjednávek. Michaeliny modely na pop upu doplní originální šperky Terezy Otáhlíkové. V plánu jsou i dvě párty – o hudbu se postarají Explicit crew a BABYPOOL Djs v čele s rapperem Indigem, který je hlavní tváří chystané přehlídky AiM na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Foto: Queens.