Messieurs, odteď můžete Fashion bibli na jaro a léto 2018 objednávat i pomocí SMS!

FMN1804001_vanek_110 orez

 

Váš kompletní manuál pánské módy na jaro a léto 2018 je tady. Lepší, větší a nabitější informacemi než kdy předtím. 244 stran, kterým uvěříte. Amen.

 

Petr Vaněk

Náš muž z obálky je cool chlapík, který ví hodně o sebeobjevování a o mužské cestě a v rozhovoru od Kay Buriánka vám prozradí své zkušenosti, které budou s váma pořádně rezonovat.

 

Francouzská spojka

Říkejte naší první letošní Fashion bibli – francouzská. Jádro Fashion bible tvoří reportáže a eseje zaostřené na Francii ze všech úhlů pohledu. Tak například Michal Josephy vyrazil do Paříže po stopách slavného gangstera Mesrina, ale i do haciendy Yvese Saint Laurenta. Mardoša sepsal své oblíbené francouzské komedie. Petr Holec se nerozpakoval s fenoménem film noir či francouzskými víny. Oskar Švarc zašel na královnu burlesky. Štěpán Vašák uvařil mušle a pravou cibulačku. Je toho hodně, věřte nám.

 

Milan Peroutka

Milan jako český Jean-Paul Belmondo ve velké fashion a rozhovoru

 

Lookbook

Takový náš trademark a tradiční fashion manifest – Lookbook jako obvykle ukazuje všechny nové trendy, jak je zařadit do běžného šatníku a nebojácně kombinovat. Tepláky, které nahrazují černý oblek? Bandana místo kravaty? Tenisky pro všechny příležitosti? Oui, messieurs…

 

Svět gentlemana

Máme exkluzivní rozhovor asi s nejznámějším výrobcem klobouků současnosti Nickem Fouquetem. Daniel Šmíd do poslední nitky rozebral slavného výrobce látek Dormeuil. A víte, jak správně kupovat dárky a květiny?

 

Fashion Stories

Originální fashion stories od našich nejlepších fashion fotografů a stylistů včetně našeho in-house gurua Jirky Hofbauera.

 

JAK OBJEDNAT?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

FORMEN1804W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: FORMEN1804W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 99 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CN INVEST, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cninvest.czwww.platmobilem.cz.