Metallica vydá nové album

Metallica_@Photo Credit Herring & Herring

„Je to už opravdu osm let? Vůbec mi to tak nepřijde! Než to člověku dojde!” říká člen Metallicy Lars Ulrich. „Už se těšíme jako blázni, abychom mohli se všemi svými kamarády ve světě sdílet naše nové skladby. Posledních osmnáct měsíců jsme to rozjížděli ve studiu s Gregem i bez něj a zas nakopávali naše tvůrčí motory. Hraní nové hudby, ponoření se zas do toho všeho, co milujeme na světě ze všeho nejvíc… takže se připoutejte…už se to blíží!”

Metallica_HARDWIRED…TO SELF-DESTRUCT

Hardwired, první skladba vybraná z nového alba Hardwired…To Self-Destruct, byla poprvé představena 18.srpna během přímého přenosu z centrály Metallicy v Bay Area. Během rozhovoru s minneapoliským rádiem 93X Lars Ulrich šokoval komentátora 93X Pabla tím, že pustil tuhle skladbu úplně poprvé, k překvapení – a radosti – celého rádia, stejně jako fanoušků po celém světě. „Hardwired” je k dispozici k okamžitému stažení pro všechny, kteří si album předobjednají.

Album Hardwired…To Self-Destruct, které vychází 18.listopadu, je prvním studiovým albem těchto držitelů Grammy Award a členů Rock and Rollové Síně Slávy od jejich multiplatinového alba Death Magnetic z roku 2008.