(móda) 10 typů oděvu, které dělají muže sexy

Main

Být sexy je velice subjektivní záležitost a každý to bude vnímat jinak. Jakmile ale vynecháme nějaké příliš konkrétní elementy, v módě existuje několik kusů, které sluší drtivé většině lidí a stejně velkému počtu přijdou sexy. Alespoň většině žen.

Oblek

To je div, že? Oblek je v pánském šatníku to, co je krajkové prádlo v ženském.

Šedá teplákovina

Bůh ví, čím to je, ale cokoliv z šedé teplákoviny je přitažlivé. Tepláky jsou v podstatě pánská verze minisukně. A šedá mikina je zas natolik neutrální, že vyrovná možné nedostatky těla.

Bílé triko / Bílá košile

Ženy nikdy nepobaví triko s potiskem. Mrazivě bílé triko nebo perfektně padnoucí bílá košile naopak dělá nejvíce.

Klasické džíny

Ani potrhané, ani černé a rozhodně ne s nějakými nášivkami. Klasické džíny, které skvěle padnou a v nejlepším případě vám vylepší zadek.

Velké hodinky

Obrovské hodinky opticky zvětšují ruce. Větší ruce znamenají spoustu věcí. 

Vojenská bunda

A nejlépe s leteckými brýlemi, bílým trikem a džínami.

Kostkovaná košile

Nejlépe funguje s vousem – budete pak vypadat, jako že umíte naštípat dřevo, postavit srub a v mezičase ulovit lososa k večeři.

Conversky

Boty jsou velmi důležité. Každý se na ně dívá. Jakýkoliv výrazný element je věc osobního vkusu, a proto je nejlepší se držet u klasiky. Buď bílé tenisky nebo Conversky.

Jednoduchost

Technicky to není jediný kus oděvu, ale záleží na tom. Na nikoho neudělá dojem nějaký třpytivý bull**t ve formě řetězů u krku, triček se zvednutými límečky a nášivkami na hrudníku nebo ještě hůře motorkářskými bundami z kombinace kůží tří barev.