(móda) H&M x Moschino

Moschino

Videohovor na Instagramu mezi Gigi Hadid a jejím dobrým přítelem Jeremym Scottem odhalil příští designérskou spolupráci společnosti H&M. Ta bude letos s kultovní módní značkou MOSCHINO.  Jeremy Scott, který se v roce 2013 stal jejím kreativním ředitelem, přinesl této značce novou popovou energii. Kolekce MOSCHINO [tv] H&M bude k dostání od 8. listopadu online a ve vybraných prodejnách H&M po celém světě.

MOSCHINO [tv] H&M - fitting Gigi Hadid _Jeremy Scott low..

Videohovor Gigi Hadid a Jeremyho Scotta byl promítán na digitálních obrazovkách v rámci výroční MOSCHINO párty na festivalu Coachella v Kalifornii a o půlnoci živě odvysílán na @hm. Jeremy a Gigi měli na sobě první kousky z nové kolekce MOSCHINO [tv] H&M. Ta bude plná života, hravosti a humoru, díky čemuž je tato módní značka v současné době jednou z nejoblíbenějších. Jeremy navrhl pro H&M kousky jak pro ženy, tak i pro muže. Nebude chybět ani celá řada zajímavých doplňků a navíc i několik překvapení.

MOSCHINO [tv] H&M - fitting Gigi Hadid _Jeremy Scott low

Kampaň MOSCHINO [tv] H&M je naprosto inovativní televizní koncept, který využívá sociální i tradiční média. Zapojuje tak do hry několik platforem – a nabízí působivý nový „zapping“ zážitek v digitálním světě.

Text: H&M