(móda) Karlovarský TOP Fashion Week hostí celebrity a uznávané návrháře

walking fashion

V termínu od 27. – 29. září 2019 se proslulé západočeské lázeňské město Karlovy Vary stane centrem špičkové české a světové módy. TOP Fashion Week, pořádaný firmou TOP Fashion Models s.r.o., tak v ikonickém Grandhotelu Pupp odstartuje sérii módních přehlídek, kde budou představeny vize českých i zahraničních návrhářů pro nadcházející sezóny.

Versace SS19

Během posledního zářijového víkendu představí svou tvorbu na karlovarském TOP Fashion Weeku (TFW) více než desítka tuzemských a zahraničních návrhářů. Z New Yorku zavítá Katerina Lankova, proslulá spoluprací s hvězdami americké raperské hudební scény, jako například Missy Elliott nebo Lil Kim. Mezi návrháři se zahraničními kořeny se kromě jiných objeví Kristina Oganesian původem z Arménie. Z dalších úspěšných autorů bude k vidění například tvorba slovenského rodáka Pavla Berkyho, hlavní designérky mezinárodně uznávané značky svatebních šatů Crystal Bride, Mirky Horké, pánské modely z dílny Petra Kaloudy a mnoho dalších zvučných jmen.

Karlovarský TFW bude kromě návrhářů samotných hostit i řadu známých českých tváří, které budou mít roli tzv. patronů. Herečka Tereza Kostková, modelka Nikol Švantnerová nebo moderátor Mirek Šimůnek se stanou ambasadory jednotlivých autorů a budou je tak provázet celou akcí, které se zúčastní i další tuzemské významné osobnosti.

 

Karlovarský TOP Fashion Week je pilotní módní projekt, který bude postupně rozšiřován i do dalších evropských zemí. Po startu v České republice je v listopadu 2019 plánovaná přehlídka v německém Lipsku. V roce 2020 jsou přehlídky pod záštitou TFW plánované například také ve Španělsku, Itálii či Lucembursku.