(móda) Nejlépe oblečení muži na Brit Awards 2019

1975

Včerejší Brit Awards 2019 jsou evropským ekvivalentem Grammy. Předávají se v Londýně každý rok a jedná se o zásadní hudební akci. Krom toho, že letos byla oceněna Pink jako první nebritský umělec za přínos hudbě, i co se týče oblékání, byla akce skvělá. 

U předávání cen v Británii člověk nemůže čekat Met gala. Nikdo tam více méně nejde kvůli tomu, aby udělal nějaké výrazné statement. Stále je to o hudbě. I přesto jsou však pánové, kteří přišli skvělým příkladem.

Hugh Jackman

Největší showman se opět předvedl jako člověk, co chápe smysl jednoduchosti a především dobrého střihu.

ugh Jackman

 

Shawn Mendes

Na uměleckých a společenských akcích tohoto typu se trochu očekává, že nikdo nebude dodržovat nudnou etiketu. Světle šedý oblek, výrazná rozhalenka a lehce pocuchané vlasy budou fungovat, pokud umíte působit svěže bez toho, abyste se moc snažil. V jakémkoliv věku.

Shawn Mendes

 

Sam Smith

Když rozeberete, co má Sam na sobě, bude extravagantní. Dohromady to ale stále působí formálně. I když má krajkovou košili.

 

 

 

 

 

 

Sam Smith

Olly Alexander

Ano. Jak překročit hranici klasiky a přijatelnosti, stát si za tím a vypadat dobře.

Olly Alexander

Labrinth

Klasický oblek v jemně lesklé čokoládové, avšak s pruhovaným rolákem a ladícími botami. Tohle sice nezvládne unosit každý, ale jakmile je člověk osobnost jako on, zafunguje to.

Labrinth

Jared Leto

Jak obléknout Toma Forda a flitry k tomu? A navíc rudé lakované boty? Musíte být jako Jared Leto. Opět a dokola jen potvrzuje, že co se módy týče, sebevědomí se schopností oblékat jen to nejlepší, funguje.

Jared

Jake Bugg

Aneb jak mít naprosto jednoduchý outfit, ale díky barevnému lemu a špendlíku z toho udělat umělecké dílo.

Jake Bugg

Isaac Crew

Issac si oblékl klasický smoking s širokými klopami, ale díky tričku ho trochu shodil. Díky brýlím naproti tomu z něj udělal módní statement. Poučení? Stačí jediný doplněk.

Isaac Carew

James Bay

Když se řekně hnědý oblek s rolákem, máme tendence si představit nějakého Helmutta z německých filmů z osmdesátých letech. Takhle ale vypadá moderní verze. K podobnému outfitu ale musíte mít hezký tvar obličeje, nějaké ty vlasy a vnitřní styl.

James Bay

 

Foto: Getty Images.