(móda) Nová pánská capsule kolekce Louis Vuitton

HJB08WXFO001_PM1_Side view
Nová capsule kolekce byla inspirována moderním uměním a kombinuje veselé popartové barvy a kamuflážový vzor, které tvoří pozadí pro hlavní hvězdu – ikonický Monogram v explozi výrazně barevných akcentů, na nichž tato legenda nejlépe vynikne.
HJW02WXGK702_PM1_Side view
A v tom je schován talent uměleckého ředitele pánských kolekcí: jeho vize demokratického designu čerpající z různých typů soudobé kultury, která se přirozeně snoubí se špičkovým řemeslným umem značky.
HJB08WXFO001_PM1_Back view
Duhová paleta vzorů této kolekce evokuje prvky známé z moderního umění začátku 20. století: kruhy, čtverce, obdélníky a linky roztančené po lehkých letních úpletech, prodyšných tkaninách a funkčních střizích. Barvy hravě polemizují s emblematickým vzorem
HJW52WOSJ408_PM1_Detail view
Louis Vuitton Monogram, který se hrdě představuje ve vícebarevném oversize a eklekticky symbolickém provedení.
HJS13WXFJ001_PM1_Side view
Výšivka fil coupé se objevuje na matném nylonu letní větrovky s kapucí nebo na výrazně barevné surfařské košili, v provedení z čisté vlny na topu s kulatým výstřihem nebo je tento typický reliéfní motiv zatkaný do bavlny letního trika. Stěžejní vzor kolekce dokonale kontrastuje s letními taškami z kůže Taïgarama v paletě jasných barev.