(móda) Pro nejprestižnější světové klienty pracuje teprve 16letý vítěz Pure Model Oliver Průcha, agentura už hledá jeho nástupce

Oliver Pru╠Őcha, foto Pure Model. (8)

Světový modeling není jen ženskou záležitostí. Naopak, čím dál větší zájem je o pánské modely nejrůznějších národností, barvy pleti a vzhledu. I když není úplně snadné se prosadit, v posledních měsících se to daří loňskému vítězi soutěže Pure Model 2018 Oliverovi Průchovi. Ten se od úspěchu v modelingové soutěži pořádané modelingovou agenturou Pure Model Management stal velmi vyhledávaným modelem zahraničních agentur a klientů a jeho kariéra stoupá strmě vzhůru. V tuto chvíli je nejnadanějším českým začínajícím pánským modelem současnosti.

Oliver Pru╠Őcha, foto Pure Model. (14)

Agentura už zároveň hledá další tváře mezi dívkami ve věku 13 až 21 let a chlapci od 16 do 25 let, kteří by měli šanci uspět podobně jako Oliver.

Oliver stihl za necelých 6 měsíců od finále nafotit editoriály předních módních magazínů jako GQ Portugal, české mutace Elle a magazínu Dolce Vita, ke spolupráci si ho vybrala také španělská módní značka Pull&Bear či předváděl na letošním milánském fashion weeku. O dalších prestižních zakázkách se jedná a aktuálně fotí Průcha v Koreji, kde se od svého příjezdu před několika týdny ještě nezastavil. Velký zájem o spolupráci je však i z dalších zemí, a to díky účasti zahraničních agentů předních světových modelingových agentur na finálovém galavečeru soutěže Pure Model v říjnu, kde vítězové získaly smlouvy s nejprestižnějšími zahraničními agenturami a agentury si vybrali ke spolupráci i další z finalistů.

Oliver Pru╠Őcha, foto Pure Model. (20)

Úspěšná je také vítězka loňského ročníku Anna Brodecká, která taktéž strávila několik posledních týdnů v Koreji a v následujících dnech ji čeká pracovní cesta do Paříže.

Anna Brodecká, foto Pure Model. (10)

Současně s budováním kariéry Anny a Olivera hledá ředitel modelingové agentury Pure Model Management Roman Holárek další nové tváře. „Nový ročník soutěže byl již vyhlášen a spolu s našimi scouty hledáme v rámci castingů v mnoha městech České a Slovenské republiky nové zajímavé tváře s ambicí prosadit se v zahraničí a uspět ve světovém modelingu. Nejen z úspěchů vítězů ale i finalistů loňského ročníku mám ohromnou radost, jelikož spoustu z nich odstartovalo svou kariéru hned po finále ziskem smluv s přítomnými zahraničními agenturami. Jsem rád, že naše soutěž dává příležitost mladým nadějným tvářím pracovat s nejlepšími agenturami po celém světě,“ uvedl Roman Holárek.

Anna Brodecka╠ü, foto Pure Model. (5)Castingová kola modelingové soutěže Pure Model 2019 probíhají od poloviny března až do začátku června letošního roku a zájemci mohou navštívit jeden z následujících castingů, které probíhají vždy v prostorách parfumerie Douglas: 27. dubna v Ostravě v Avionu, 4. května v Brně ve Vaňkovce, 11. května v Trnavě v OC City Arena, 17. května v Bratislavě v centru Eurovea, dále pak 24. května v Liberci v OC Nisa a závěrečný casting proběhne 1. června v Praze v OC Černý Most.

Anna Brodecká, foto Pure Model. (6)

Postupující se potom 8. června utkají v rámci semifinále v pražském hotelu Augustine o postup do finále soutěže a to, kdo se stane novou nadějí světového modelingu se dozvíme 9.října. Finalistky čekají workshopy zaměřené na pózování před objektivem, vystupování na kameru, prezentace na sociálních sítích nebo chůzi a držení těla. Finálový galavečer proběhne opět za účasti zástupců nejprestižnější světových agentur a na vítěze kromě otevřených dveří a možností stát se modelkou a modelem světového formátu čeká garantovaný kontakt na 1.000.000 Kč.

Do soutěže se mohou přihlásit všechny dívky od 13 let s minimální výškou 169 cm a chlapci od 16 let s minimální výškou 183 cm. Další parametry nejsou stanoveny a detailní informace je možné najít na www.puremodel.cz

Vizuál Pure Model