(móda) TEZENIS Fashion Show

main

Servírky na kolečkových bruslích, obrovské neónové poutače, excentrické sedany.  Značka Tezenis se vrací zpátky do minulosti – do období ekonomického boomu v USA v 50. letech minulého století. Vše se odehrává v ikonickém prostředí americké kultury: v Drive-In.

 V úterý 7. května hostilo ústředí značky Tezenis v italské Veroně ohromující módní přehlídku, na níž byla představena kolekce pro nadcházející letní sezónu. Přehlídka nás přenesla do L.A., do jednoho z nejikoničtějších amerických symbolů: restaurace typu Drive-in.

Hosté se ponořili do té správné atmosféry hned u vchodu, kde je přivítaly hostesky na kolečkových bruslích. Neméně pozornosti bylo věnováno i dalším detailům a dobovým dekoracím – nepřehlédnutelné bylo potištěné přehlídkové molo, klasický obsluhovací pult, palmy, neónové bannery i opravdové vintage vozy. Všichni přítomní se tak rázem přenesli přímo do Los Angeles.

Na úvod rozzářila přehlídkové molo kolekce plážové módy, kterou ozvláštnili podzimní tóny. Co se doplňků týká, prim hrály moderní fluorescentní odstíny v kombinaci s denimovou klasikou.

O styling modelek se postaral tým make-up artistů z MAC Cosmetics pod vedením Michele Magnani. Vlasový styling zajistil COTRIL hair styling team, který vedl globální kreativní ředitel Giovanni Iovino

Místo přehlídky bylo navrženo tak, aby jej bylo možné dokonale prezentovat i na sociálních sítích. Nabízelo velké množství velmi fotogenických míst – vždyť kdo by si nechal ujít snímek v autentické americké jídelně, kde se servíruje nekonečné množství burgerů, popcornu a načechrané cukrové vaty.

Hosty přehlídky byly také osobnosti z talk show “Uomini e Donne” v čele s Giulií De Lellis, které oslovily především mladší zákazníky značky a příznivce sociálních sítí.

KOLEKCE JARO/LÉTO 2019  

Svěží, živoucí a překypující energií, jako nikdy předtím – taková je kolekce Tezenis pro sezónu jaro/léto 2019. Značka zůstává věrná své DNA, nezapomíná však na nejnovější módní trendy, které se objevují na široké paletě jedinečných kousků. Základem celé kolekce jsou barvy, jež se střídají v nejrůznějších vzorech – výsledkem je styl plný energie, který je dokonalým ztělesněním letní sezóny. Nová kolekce plážového oblečení, spodního prádla i streetové módy nabízí střihy podtrhující postavu tak, jak je u této značky dobrým zvykem. Díky rafinovaným detailům je dán prostor také eleganci a glamour stylu. Jednotlivé kousky zdobí krajka
a macramé, které působí svůdně a moderně zároveň.

Pokud se chcete dokonale naladit na středomořskou atmosféru, sáhněte po kouscích
s pestrými potisky ovoce. Zapomenout nesmíme ani na divoké zvířecí potisky, dvoubarevné modely v kaleidoskopické paletě odstínů či explozi barev v menších i výraznějších květinových potiscích. Věčně přítomným a oblíbeným evergreenem jsou pruhy. Toto jsou hlavní témata, která se prolínají novou kolekcí plážové módy a spodního prádla. Léto bez nich si ani nedovedeme představit!