(modeling) Známe finalisty PURE MODEL 2019

semifinale_PUREMODEL_2019

Dvouměsíční série castingů, napříč Českou republikou, zahájily druhý ročník soutěže PURE MODEL 2019. Přihlásilo se téměř 2000 mladých tváří, ze kterých se vybralo 100 k postupu do semifinále. Semifinále se uskutečnilo 8.6.2019 v prostorách hotelu Augustine, kde se vybíraly tváře vhodné pro svět modelingu a magazín FOR MEN u toho nemohl chybět. 

finaliste_PUREMODEL_2019

Semifinálový program byl celodenní a skládal se ze tří kol, v nichž se vždy na konci každého kola výběr zužoval, až nakonec zůstalo 6 finalistů. Semifinalisté se v jednom kole předvedli v plavkách, aby porota mohla zhodnotit modelingové predispozice.

2F7A1609

Dále se ukázali v jednotném oblečení, aby se sjednotil styl finalistů a porotci se mohli soustředit hlavně na tvář a výraz. Následně se pak před finálním vyřazení prošli rukama odborníků na malou úpravu vlasů, kterou zajistil tým ze salonu Roberta Starého, došlo ke sjednocení pleti díky profesionálním vizážistům z parfumerie Douglas o finálová styling se postarala značka Pietro Filipi.

2F7A1631

Porota byla složena ze zástupců modelingové branže včele s majitelem agentury Romanem Holárkem a fashion direktorem Miroslavem Romanivem, zástupcem časopisu FOR MEN, vybrala mezi finalisty šest chlapců. Finalisté budou usilovat na podzim, v rámci finálového galavečera, o přízeň světových modelingových agentur a o titul vítěze PURE MODEL 2019. Nyní během pár měsíců si projdou sérií workshopů, kde se naučí správnou chůzi, fotit a orientovat se v módní branži.

DSC01204

S letošním výběrem finalistů je Roman Holárek velmi spokojený: „Není jednoduché najít toho správného člověka, který splňuje všechny kritéria pro světový modeling, nicméně já jsem velmi rád, že se nám podařilo, již druhý ročník za sebou, objevit velmi potencionální tváře. Dnešní modeling není jen o pěkné tváří a dokonalé postavě, hledáme především osobnost, která dokáže obstát ve světové konkurenci.“

2F7A1583

Vítězství v minulém ročníku PURE MODEL 2018 mi kompletně změnilo život. Mám ve škole domluvený individuální plán výuky a hodně cestuji, nepředstavoval jsem si, že mě tento svět tolik pohltí, ale strašně si to užívám. Jsem spíše extrovert a baví mě cestovat a poznávat nové lidi. Jsem rád, že cestováním neutrácím peníze, ale vydělávám. Už teď mám cíl si odložit peníze z modelingu a koupit si v budoucnosti vlastní byt. “ Říká Oliver Průcha, vítěz minulého ročníku.