(must-have) 3 věci, které s vámi musí jet na dovolenou

musthavedovolenka

Asi každý se v létě někam chystáme, ať už na Maledivy, nebo „jen“ objevovat krásy Čech či Moravy. Zamysleli jsme se nad tím, co byste měli za každou cenu mít s sebou, aby vám bylo dobře.

1. Kniha!

Zní to fádně asi tak jako opalovací krém, pravda ale je, že dobrá knížka se vždycky hodí, a k letnímu relaxu na pláži prostě neodmyslitelně patří. Už jste četli některou ze tří knížek českého spisovatele Patrika Hartla? Obzvlášť ta první by vás mohla dost bavit. Nebo třeba Lucien Deprijck a jeho Ostrovy na kterých ztroskotávám. Pokud nejste knižní fanoušek, přibalte si třeba ForMEN, protože fajn čtení – fajn dovolená.

2. Stylová pokrývka hlavy

Nikdo nechce na dovolené přijít k úrazu. Nemusíte se oddávat adrenalinovým sportům, abyste si některý přivodili. Krýt se před přímým sluncem obzvlášť v poledne je nezbytnost. Zkuste sexy slamák, nebo si pořiďte nějakou vyletněnou kšiltovku. Na dovolené se ničemu meze nekladou.

3. Plavky

Ty, které vám nejlíp sedí a vyhovují, jsou hodny s vámi prožít kompletně celou dovolenou! Pokud se chystáte do hor, tak asi plavky vystřídají pod hlavičkou must-have kvalitní pohorky, my přesto počítáme, že dovolená se rovná kvalitnímu odpočinku kdekoli u vody!

Všechno ostatní, až na doklady, pár peněz a léky, už je navíc. Užijte si léto, jak nejlíp umíte!

Text: Simona Redlipska

Foto: Instagram