„Ta naša Sabina“ na kávě s Georgem Clooneym

BW0581r

Tatínek z ní chtěl mít tenistku, ale půvabná Sabina z Hodonína se ve svých patnácti letech rozhodla pro modeling. Nedávno se stala tváří módní značky Versace a objevila se i na titulu Vogue Italia. Sabina vlétla do modelingu opravdu naplno, po maturitě žila tři roky v Aténách, poté pobývala pracovně v Miláně, následoval New York, Miami, Paříž, Londýn… Nyní žije v Miláně, ale cestuje neustále. Na cestách ji vedle obdivných pohledů mužů (Sabinina krása vyrostla až do 178 centimetrů) provázejí i knížky Paula Coelha, Hermanna Hesseho nebo Karla Čapka. Čtyřiadvacetiletá Sabina Závodná momentálně nic neplánuje, s radostí se věnuje focení a užívá života.

Modelka je úspěšná, fotí-li pro známé značky a magazíny. V Sabinině případě jde o práci pro značku prádla Emporio Armani, Versace, focení pro Vogue Hellas, přehlídky Diane von Fuerstenberg, Elieho Saaba, Alberty Ferretti, Abeda Mahfouze, katalogy spodního prádla a plavek a další počiny.

DSC_7606_bearbeitet_sw

Sabina v létě natáčela reklamu na Nespresso s Georgem Clooneym, na kterého vzpomíná jako na velkého gentlemana a zábavného člověka. Sabina je tedy světoběžnice, ale říká, že si umí představit, že se jednou zamiluje, všechno hodí za hlavu, bude mít děti a psa a bude žít na jednom místě „normální“ život. Zatím je však v jednom kole. Mluví plynně anglicky, italsky a moravsky, domluví se i německy a řecky.