Nejlepší technika na tento týden

Shooting Philips TV Ambilight

Televize dnes nemusí představovat jen prostou obrazovku, na které sledujete několik programů. Například s modelem 6482 od Philips TV nadchnete každého fanouška nejen kvalitního obrazu, ale také hudby a křišťálově čistého zvuku. Tento model totiž disponuje zabudovaným předním zvukovým panelem na spodním rámu obrazovky. Toto funkční a designové řešení z něj dělá stylový interiérový doplněk, který vás ohromí silným zvukem, a vy se tak můžete připravit na strhující zážitek.

Dobré designové řešení je patrné z lehkosti, jakou Philips TV 6482 do interiéru vnáší. Kovově stříbrný stojan s řezané oceli evokuje dojem, že se televize vznáší nad povrchem. Kvalita se ovšem neomezuje pouze na vzhled. Obraz se širokým barevným spektrem je pro dokonalé zážitky ze sledování nezbytný. Stejně jako bohatý kontrast, ideální jas a hlavně kvalitní zvuk.

Ten vám dopřejí mikroreproduktory a zadní basové reproduktory. V napínavé scéně vám neunikne tiché zašeptání, v akčních filmech vás ohromí síla výbuchů a výstřelů. Zcela na jinou úroveň však divácký zážitek posouvá technologie Ambilight, se kterou se dění na obrazovce světelně rozšíří i mimo okraje obrazovky do celé místnosti. Milovníci dobré hudby mohou využít perfektního zvuku a televizi připojit ke Spotify. Čekají pak na vás miliony volně dostupných písní, ze kterých si vytvoříte vlastní hudební playlisty. Pokud si navíc nastavíte funkci Ambilight v režimu hudby, čeká vás dokonalá atmosféra pro každou situaci. Využít televizi jako hudební kulisu třeba při párty se s Philips TV 6482 přímo nabízí.

Pořídit modely 49PUS6482 a 65PUS6482 můžete od 22 999 Kč.