Nadýchněte se vzduchu od moře

IMG_4120

Dopřejte si inspiraci středomořím a jihoitalskou atmosférou s novou kolekcí Uomo Napoletano.

 Elegance, styl a propracované detaily s originálními texturami. Těmito přednostmi oplývá nová jarní a letní kolekce butiku s pánskou italskou módou „Uomo Napoletano“.

IMG_4083Hlavní roli v nové kolekci, do které se promítá klasický středomořský styl, hrají kombinace barev od červené, modré, bílé až po zelenou. V aktuální nabídce butiku jsou zastoupeny dvouřadé sportovní blazery z čisté střižní vlny a klasická hedvábná saka, která má ve svém portfoliu neapolská značka ISAIA. Typický italský styl se promítá i v široké nabídce úzkých vypasovaných obleků a sak s výraznými vzory a texturami, které svému majiteli dodají mladistvý vzhled a nenucenou šik eleganci. Samozřejmě nechybí trendy pánské kalhoty a bermudy značky Pantaloni Torino v několika produktových řadách, které uspokojí příznivce různých stylů, střihů a módních linií.

IMG_4046Ležérní elegance

Pro ty, kteří hledají originální chinos kalhoty v různém barevném provedení je jako stvořená populární značka Baronio Uomo, která má ve svém portfoliu několik druhů padnoucích kousků, které se vyznačují zúženým střihem nohavic a charakteristickými červenými knoflíky, které zdobí přední zapínání kalhot. Zadní část kalhot zdobí knoflíky v modré a zelené barvě.

IMG_4020Ležérní elegance se projevuje často v kolekcích milánské značky Altea. Spojuje kvalitní pleteniny z přírodních materiálů. Hedvábí, kašmír a bavlna jsou zastoupeny ve velkém množství. Kardigany, svetry, ale i hedvábné šály jsou důležitým tahounem v kolekcích Altey.