Největší Gant již brzy v Praze

ilustracni pic_GANT

Americkou značku Gant vídáme na českém trhu již od roku 1999. Na konci března společnost Vermont Holding a.s., která aktuálně provozuje 39 kamenných obchodů této značky, otevře svou vlajkovou loď v nové části pražského Centra Chodov. Tento obchod se tak stane největším z dosud otevřených obchodů značky na území Česka, Slovenska a Maďarska.

Zákazníci se mohou těšit na rozšířený sortiment a ještě větší pohodlí při nakupování. „Prodejna o ploše 280 m2 bude rozdělena na dámskou a pánskou část s vlastními lounge zónami a krbem. Novinkou je samostatná sekce na doplňky a obuv či samostatná část pro děti a kolekci Gant Home, “ představuje prodejnu Martin Florian, Store Concept Director Vermont.

VERMONT Lounge_ENTRANCE

Flagship store Gant bude otevřen 29. 3. 2017, společně ještě s dvěma dalšími obchody značek Barbour a Karl Lagerfeld. V případě Barbour se jedná o otevření již druhé prodejny v Praze. Nově na český trh vstupuje značka Karl Lagerfeld s dámskou kolekcí oblečení a doplňků. V Centru Chodov ještě Vermont otevře obchod s argentinskou značkou La Martina a francouzskou značku Cremieux. Koncem března bude otevřen i druhý obchod Karl Lagerfeld a to v pražské Nákupní galerii Myslbek.

„Další novinkou v bezprostřední blízkosti našich nových prodejen v Centru Chodov je Vermont Lounge. VIP prostor pro naše nejvýznamnější členy věrnostního programu Vermont Club navrhl se svým týmem Marco Donati z milánského architektonického studia Storage Milano. Ve stylovém prostředí si naši top zákazníci budou moci dopřát malé občerstvení, nebo využít klidu v jinak rušném obchodním centru“, prozrazuje PR manažerka, Aneta Hoffmannová.

GANT_combi