(news) SPORT MANIA v POP Airport

popairport2

Po celý červen nabízí obchody se sportovní módou a vybavením v Premium Outlet Prague Airport u pražského letiště desítky prémiových značek se slevami 30 až 70 %. Můžete si nakombinovat stovky originálních sportovních outfitů a připravit se na léto, ať už máte v plánu cokoliv. Jednoduše, super výhodně a na jednom místě zde nakoupíte pro sebe, ženu i děti. Vybavení na horké letní dny u moře, funkční sportovní módu i sportovní potřeby na jakékoliv prázdninové dobrodružství.

popairport

V příjemně klimatizovaném obchodním centru, které nabízí stylové prostředí a obchody se zbožím od zahraničních prémiových i tuzemských značek, je nakupování opravdovým zážitkem. Pohodlně zaparkujete jen pár kroků od některého vstupu v zastřešené části obrovské parkovací plochy. Díky velkorysému prostoru centra se v obchodech ani v největší špičce nebudete mačkat v davech nakupujících. Zboží je v obchodech přehledně vystaveno, a tak v nich při vybírání a zkoušení nestrávíte delší dobu než by vám bylo milé. Zbývající čas pak můžete využít v některé z kaváren nebo restaurací, které svou pestrou nabídkou uspokojí i náročné gurmány.

popairport3

Pokud hledáte stylové, elegantní a příjemné nakupování, vypravte se sem a vyberte si svoje vysněné sportovní i jiné kousky za velmi příznivé outletové ceny. Akce Sport mania probíhá do konce června a platí jen do vyprodání zásob. 

Každopádně ale sledujte i nabídku POP10!, jednotlivé nabídky nájemců POP Deals! a také Instagram POPu, ať vám žádná speciální nabídka, které připravují na každý týden, neunikne.