Nová hudba: Naše tipy na tento měsíc!

gear-patrol-discover-new-music-970-970x650

 

 

 

 

 

 

Co si v březnu koupit, stáhnout, streamovat…
La-Petite-Sonja

JAKO ŠEDESÁTKY

Pražskou garážovou divu La Petite Sonja znáte z kapely Kill The Dandies! (a ti s lepší pamětí i z electroclashových Moimir Papalescu). Na svou debutovou sólovou desku si přizvala Danielle de Picciotto, která kromě spolupráce s největšími hvězdami berlínské scény proslula i jako spoluzakladatelka legendární Love Parade. Ale to už je zase na jiný příběh.

Le Petit Sonja – Musa Somnambula (vychází: nyní)

 

 

DepecheMode-Spirit

JAKO OSMDESÁTKY

Přece bychom nezamlčeli nové album Depeche Mode, to prostě nejde. Na pořadí už čtrnácté studiové album avizuje singl Where’s the Revolution a vypadá to, že i ostatní skladby na albu budou stejně vypjaté a textově pěkně na***né. Na Davida Gahana dolehly nejenom události ve světě včetně volby amerického prezidenta, ale i smrt Davida Bowieho, který byl pro kapelu celoživotním vzorem.

Depeche Mode – Spirit (EMI, vychází: 17. března)

 

 

Jamiroquai-Automaton

JAKO DEVADESÁTKY

Nedávno jsme četli na jednom zaručeně nejvíc hype a trendy serveru rozhovor s britským hudebním promotérem. Tvrdil, že všechny kapely teď chtějí znít jako Jamiroquai. A tak se nyní mohou inspirovat i novým albem této acid jazzové legendy. Vtip je, že Jamiroquai se naopak snaží vydolovat současný zvuk včetně hlasového vokodéru – i když charakteristický hlas Jay Kaye poznáte na první dobrou.

Jamiroquai – Automaton (EMI, vychází: 31. března)