Nová kolekce Duality od Toni&Guy

027-toniguy-darwin-2-bs-3829

Toni&Guy s potěšením oznamuje uvedení nové kolekce Duality pro sezonu 2016/17. Její hlavní myšlenkou jsou svoboda uměleckého vyjádření a individualita ve svěžím a nezaujatém pohledu na nové pojetí vlasových střihů.

„Letos jsme se rozhodli ke kampani pro kolekci Toni&Guy Duality přistoupit poněkud odlišně než v předchozích letech. Z celoroční tvorby jsme zvolili přibližně čtyřicet fotografií a výběr jsme dále zúžili na finálních dvacet pět účesů, které dokonale vystihují kreativitu našeho uměleckého týmu, jehož hlavním cílem vždy bylo zpřístupnit trendy z přehlídkových mol našim zákazníkům.“ – Sacha Mascolo-Tarbuck.

V módě se stále více do popředí dostává výstřednost a trendy se v cyklech vracejí, jak v průběhu týdne módy ukázala kolekce ikonických návrhářů House of Holland a Alexander Wang, jejichž pojetí jsme neoddělitelně začlenili do vlastního tvůrčího procesu.

024-darwin-bs-7763-copy

032-luke-bs-5737-copy

V naší kolekci naleznete trojici různých způsobů členění pramenů, díky nimž můžeme vytvořit účesy rozmanitého objemu, struktury a tvaru vhodně doplněné barevnou paletou podle nejnovějších trendů. Díky tomuto pojetí lze stejné vlasové sekce upravit nejrůznějšími technikami a skloubit je do výsledné úpravy účesu. U barvení se barevné akcenty doplňují s vnitřní jemností. Díky odvaze a vhodně použitému zesvětlovači můžeme dosáhnout barev jako z obálek časopisů a díky zesvětlování pramínků a postupnému přecházení jedné barvy v druhou vznikají skutečně nekonvenční výsledky.

033-taylor-bs-357-copy