Víme, v jakých outfitech vyrazí čeští sportovci na ZOH v Koreji

Snímek obrazovky 2017-11-21 v 12.37.26

V pondělí 20. listopadu představila česká firma Alpine Pro svou kolekci pro zimní olympijské hry v Pchjongčchangu. Alpine Pro vytváří kolekce pro české olympioniky pravidelně, už od roku 2009, tentokrát se však na vývoji oblečení podíleli i sami sportovci – zlatá medailistka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová, bývalý skikrosař Tomáš Kraus, veslař Ondřej Synek a bývalý rychlostní kanoista Martin Doktor.

Samozřejmě, často jsme z českých olympijských kolekcí neskákali nadšením – kdo by zapomněl na kontroverzní holínky, ušanky nebo legíny. Letošní kolekce je ale pěkná,  čistě sportovní. Odpadají třeba křížence běžeckých bot a sandálů nebo teplákovitá saka, zvláštní taštičky a hystericky barevné košile které jsme viděli v minulých kolekcích. Značka vsadila na to, co jí jde nejlépe – sport. Jednotícím prvkem kolekce je číslice 100, která odkazuje na stoleté výročí České republiky. Výrazným a povedeným kouskem je čepice Raškovka, která je inspirována kulichem olympijského skokana Jiřího Rašky. Oděvy jsou vyvedené v národních barvách a designéři si pohrávají i se zlatými detaily. Věříme, že tato barva nebude v Koreji zdobit pouze oblečení, ale také v podobě medailí hrudníky co nejvíce našich sportovců.

white_background (kopie 18)


Kalhoty 1.499 CZK; čepice Raškovka 399 CZK; batoh 1.399 CZK; tričko 399 CZK; šála 399 CZK; svetr 1.599 CZK; rukavice 399 CZK, vše Alpine Pro